Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atviros erdvės jaunimo centre – meniški grafitų piešiniai

Piešinys ant sienos
Gustės Vaitkevičiūtės nuotr. / Toks grafito piešinys puikuojasi Kopenhagoje. Klaipėdoje jaunimas taip pat bus skatinamas kurti meną, o ne bjauroti pastatų sienas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto savivaldybės Atviros erdvės jaunimo centras šeštadienį, vasario 5-ąją, nuo 12 iki 21 val. pasitelkiant į pagalbą grafitų meistrus, puoš centro sienas meniškais grafitų piešiniais.

Kartu su grafitų meistru Egidijumi Gužausku (Bimok), kuris jau pusantrų metų Atviros erdvės jaunimo centre jaunimą savanoriškai moko grafitų piešimo subtilybių, bus siekiama centre sukurti patrauklią erdvę jaunam, veržliam žmogui, kuris vertina savo aplinką.

Centro sienas jau puošia 2009 metais rudenį vykusio Graffiti čempionato meistrų darbai ant medžio drožlių plokščių. Tačiau centro kolektyvui ir Klaipėdos savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriui Modestui Vitkui, kuris yra projekto, kurio dėka atsirado Atviros erdvės jaunimo centras, vadovas, norisi dar kelių jaunatviškų, laisvų potėpių ant sienų.

Į šią akciją siekiama įtraukti ir Atviros erdvės jaunimo centre besilankantį jaunimą, ypač tuos, kurie domisi piešimu, grafitais. Centro kolektyvas ir grafitų meistras E.Gužauskas skatina jaunimą, norintį save išreikšti, tai daryti tinkamai ir tik tam skirtose vietose, pirmiausia gerai perkeliant savo idėjas ant popieriaus, o ne darkant namų sienas nesuprantamomis teplionėmis.

Atviros erdvės jaunimo centro komanda, rengdama šią akciją, tikisi suteikti prasmingos veiklos savęs nerandančiam jaunimui bei paskatinti jaunimą susimąstyti apie grafitų meną, kuris puošia ir turtina vaizduotę.

Akcija vyks Atviros erdvės jaunimo centre, I. Simonaitytės g. 24 (Naujakiemio suaugusiųjų mokykla, 2 a., atskiras įėjimas).
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min