Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atvirumo paieškos metinėje fotografų parodoje

Kristinos Zdanevičiūtės fotografija.
Kristinos Zdanevičiūtės fotografija.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Klaipėdos fotografijos galerijoje atidaroma jau tradicija tapusi kasmetinė Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus narių paroda.

Tačiau šiemet paroda yra teminė –  „Metai'09: Nuogas kūnas“.  Tuo siekta ne tik išeksponuoti stiliumi ar tematika būdingiausius kūrinius, bet ir įjungti fotomenininkus į bendrą interpretacinį žaidimą.

Mūsų ganėtinai laisvamaniškoje kultūroje vis dar lieka uždraustų teritorijų. O draudimas neatsiejamas nuo geismo jį sulaužyti. Jei nuogumą būtų galima paversti gramatiniu ženklu – jį būtų galima įvardinti šauktuku. Tai visada papildomo dėmesio pranašas.

„Nuogas kūnas“ gali būti vartojamas ir kaip atvirumo sinonimas, kuris ne visada turi būti gretinamas su žmogiškomis formomis. Juk pavargęs nuo miesto triukšmo ir socialinių regulų žmogus visada tiesiasi į gamtą, kuri yra tokia, kokia yra – nuoga ir atvira.

Metinei parodai siūlant temą fotografai nebuvo įpareigojami perkratyti savo „inventorių“ ir būtinai surasti aktų pavyzdžių – jie buvo kviečiami kūrybiškai pasvarstyti nuogumo temą, interpretuoti siūlomą temą, neprisirišant prie jokio objekto.

Parodoje bus galima pamatyti V. Bizausko, R. Gabrio, S. Jokužio, A. Kalvaičio, V. Karaciejaus, A. Katkov, L. Kuliešienės, A. Sendrausko, K. Slivskio, G. Skudžinsko, A. Stanevičiaus, A. Stubros, G. Survilos, A. Šeštoko, R. Vaitkaus, D. Vaičekausko bei K. Zdanevičiūtės fotografijas. 

Parodos atidarymas – ketvirtadienį, 17 val.

Komentarai
Temos Fotografija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min