Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 7d. 13:41

Audrius Bružas išmėgino jėgas Prienų futbolo klube

Futbolas – tai ne tik daugelio mėgstamas sportas, bet ir veikla, kuri gali keisti paauglių gyvenimus. Prienuose veikiantis futbolo klubas vykdo projektą, kurio tikslas – į treniruotes prisikviesti ir paauglius iš sudėtingesnių šeimų.

Sportuodami jie turi galimybę socializuotis, pamato kitokio gyvenimo perspektyvą, yra skatinami atsisakyti žalingų įpročių, o treneriai tampa autoritetais, su kuriais užmezgamas tvirtas ir šiltas ryšys.

Toks turiningas ir aktyvus laisvalaikis formuoja tvirtesnį charakterį, tikimasi, jog ateityje tai padės ir studijuojant ar ieškant darbo. Kokios smagios ir aktyvios yra futbolo treniruotės Prienuose, savo akimis išvydo (ir pats išbandė!) aktorius Audrius Bružas.

Šis projektas įgyvendinamas pagal LR Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamą priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Prienų vietos veiklos grupės (VVG) parengta vietos plėtros strategija – tarp 39-ių, kurių įgyvendinimui buvo suteiktas finansavimas.

Gautos lėšos per miesto VVG paskirstomas vietos bendruomenių rengiamiems socialiniams projektams, kuriais siekiama mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, skatinama savanorystė, gyventojų įsitraukimas į bendruomenės veiklą. Futbolo klubo „Prienai“ parengtam projektui iš Europos Sąjungos (ES) fondų ir bendrojo finansavimo lėšų buvo skirti 10,3 tūkst. Eurų.

Vietos veiklos grupės

Vietos veiklos grupės - kas tai, kam jos skirtos ir kuo gali jums pasitarnauti?

Vietos veiklos grupių žemėlapis

Žemėlapyje galite rasti miestų vietos veiklos grupes, kurių vietos plėtros strategijoms jau skirtas finansavimas. Renkite projektus ir prisidėkite prie pokyčių.

VRM

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:02
22:26
02:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min