Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 15d. 21:13

Audrius Bružas Rietave susidomėjo mezgimu

Moterų vienybė ir tarpusavio pagalba – galinga jėga, aktorius Audrius Bružas tuo įsitikino apsilankęs Rietave. Šio miesto moterų užimtumo centras įgyvendina projektą, kuriuo siekia padėti moterims, dėl vienų ar kitų priežasčių ilgą laiką nedirbusioms ir iki šiol neįsitvirtinusioms darbo rinkoje. Rietaviškės dabar turi progą įgyti ir praktinių siuvimo ar mezgimo įgūdžių, ir susipažinti su verslo abėcėle.

Tačiau nemažiau svarbu ir susitikimai grupėje, galimybė pasižmonėti ar atrasti naujų gebėjimų. Tai stiprina moterų verslumą ir įkvepia pasitikėjimo savimi. Kaip sako viena iš projekte dalyvaujančių mezgėjų, užsidegimo jos turi daug, o Rietavą gali apmegzti nuo galvos iki kojų. Audriui Bružui teko laimė pasimatuoti šiltutėlę rietaviškių numegztą liemenę!

Šis projektas įgyvendinamas pagal LR Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamą priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Rietavo miesto vietos veiklos grupės (VVG) parengta vietos plėtros strategija – tarp 39-ių, kurių įgyvendinimui buvo suteiktas finansavimas. Gautos lėšos per miesto VVG paskirstomas vietos bendruomenių rengiamiems socialiniams projektams, kuriais siekiama mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, skatinama savanorystė, gyventojų įsitraukimas į bendruomenės veiklą. Rietavo moterų užimtumo centro parengtam projektui iš Europos Sąjungos (ES) fondų ir bendrojo finansavimo lėšų buvo skirti 18,7 tūkst. Eurų.

Vietos veiklos grupės

Vietos veiklos grupės – kas tai, kam jos skirtos ir kuo gali jums pasitarnauti?

Vietos veiklos grupių žemėlapis

Žemėlapyje galite rasti miestų vietos veiklos grupes, kurių vietos plėtros strategijoms jau skirtas finansavimas. Renkite projektus ir prisidėkite prie pokyčių.

VRM

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:02
22:26
02:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min