Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aukščiausiame Klaipėdos uosto taške suplevėsavo trispalvė

„Klaipėdos Smeltė“ 96 metrų aukštyje iškabino trispalvę
Klaipėdos uosto nuotr. / „Klaipėdos Smeltė“ 96 metrų aukštyje iškabino trispalvę
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Klaipėdos uosto aukščiausiame taške suplevėsavo Lietuvos trispalvė. Iškelti vėliavą krano viršuje, beveik 100 metrų aukštyje, sumanė laivų krovos akcinė bendrovė „Klaipėdos Smeltė“.

Idėja Lietuvos trispalvę iškelti STS krano aukštybėse kilo LKAB „Klaipėdos Smeltė“ generaliniam direktoriui Rimantui Juškai, panorusiam, jog Lietuvos trispalvę iš toli matytų tiek miestiečiai, tiek į uostą atplaukiantys laivai. Lietuvos trispalvė 96 metrų aukštyje plevėsuoja apšviesta ryškių prožektorių.

„Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, yra pamatinė kiekvieno Lietuvos piliečio, kuris žino ir gerbia savo šalies istoriją, šventė. Tokią dieną apmąstome Lietuvos istorijos kelią ir drąsiname vieni kitus, prisiimant naujus iššūkius, kurie ne tik garsintų Lietuvos vardą už jos ribų, bet ir vienytų mus čia, savo tėvynėje, darbovietėje, šeimoje. Su vasario 16-ąja, mieli „Smeltiečiai“ ir visi Lietuvos žmonės!“, – sakoma LKAB „Klaipėdos Smeltė“ nufilmuotame vaizdo sveikinime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min