Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 12d. 21:55

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimai – už bendradarbiavimą su kariuomene, sveiką maitinimą

Ričardas Malinauskas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / „Auksinių krivūlių 2018“ laureatų iškilminga apdovanojimo ceremonija

Minint Lietuvos vietos savivaldos dieną, penktadienį Vilniuje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbta 17 Lietuvos savivaldybių.

Už bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene ir NATO sąjungininkais apdovanojimą pelnė Švenčionių rajono savivaldybė, savivaldybe, atviriausia ES investicijoms, pripažinta Elektrėnų savivaldybė, o savivaldybė – kultūros puoselėtojos vardą pelnė Kauno rajono savivaldybė, skelbia Lietuvos savivaldybių asociacija.

Ukmergės rajono savivaldybė apdovanota už vietinės ekologiškos produkcijos vartojimo skatinimą vaikų darželiuose.

Už viešųjų erdvių mieste formavimą, įtraukiant vietos bendruomenes įvertinta Alytaus miesto savivaldybė, Druskininkų savivaldybė – už proveržį energetikoje, Panevėžio rajono savivaldybė – už socialinių darbuotojų profesinės gerovės stiprinimą, Šiaulių miesto savivaldybė – už didžiausią pažangą gerinant eismo saugą, Šiaulių rajono savivaldybė – už sveikatos stiprinimo iniciatyvas.

Biržų rajono savivaldybė įvertinta už aukštus ugdymo rezultatus, nepaisant nepalankios socialinės ekonominės aplinkos.

Varėnos savivaldybė apdovanojimą pelnė už santuokų registravimą reprezentacinėse vietose.

Už verslumo skatinimą įvertinta Tauragės rajono savivaldybė, už viešosios diplomatijos puoselėjimą – Vilniaus miesto savivaldybė, už naujovių diegimą viešojo saugumo srityje – Kauno miesto savivaldybė.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje nominaciją skyrė Kupiškio rajono savivaldybei, ji apdovanota nominacija „Stipri bendruomenė – stipri Europa“.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba už lyčių lygybės skatinimą apdovanojo Vilkaviškio rajono savivaldybę.

Lietuvos verslo konfederacija už investicijų pritraukimą ir verslo plėtrą įvertino Kauno miesto savivaldybę.

Taip pat buvo pagerbti trys labiausiai savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui buvo įteikti „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimai.

Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas įteikė statulėles Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Ramūnui Žemaičiui, Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojui Arnoldui Abramavičiui.

Savivaldos apdovanojimai įteikti tryliktą kartą.

Pagal apdovanojimų nuostatus, minint Lietuvos savivaldos dieną, įvertinamos didžiausią pažangą atskirose srityse padariusios savivaldybės bei apdovanoti žmonės, prisidėję prie to, kad vietos savivalda taptų stipresnė, efektyvesnė ir artimesnė kiekvienam gyventojui.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min