Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 12d. 08:14

A.Ūso nušalinimas atmestas

Andrius Ūsas
Iliustr. iš YouTube / Andrius Ūsas

Pedofilijos byloje įtariamas Andrius Ūsas pareiškė nušalinimą teisėjai, tačiau ji nuo bylos nagrinėjimo nenusišalino.

Vilniaus miesto 3–iasis apylinkės teismas pradėjo nagrinėti pedofilija įtariamo A.Ūso skundą dėl šmeižto prieš žmogžudystėmis įtariamą Drąsių Kedį.

Teisėsaugos saugomas A.Ūsas pirmadienį pirmą kartą buvo atvežtas į teismo posėdį. Bylą nuspręsta nagrinėti neviešai. Iki tol tris kartus proceso dalyviai į teismą neatvyko. Byla buvo nagrinėjama ne toje salėje, kuri iš anksto buvo paskelbta, o kitoje. Manoma, kad tai padaryta dėl paties A.Ūso saugumo, nes jam taikoma liudytojų apsaugos programa.

Teismo atstovė Rūta Treimailovienė sakė, kad teisėjai Aldonai Tumelionytei A.Ūsas pareiškė nušalinimą, tačiau šis pareiškimas buvo atmestas, ir teisėja nenusišalino. Atstovė žiniasklaidai LŽ sakė, kad teisėja nemano esanti šališka, todėl ir priėmė tokį sprendimą. „Taip pat yra sprendžiamas kitas klausimas – dėl bylos perdavimo nagrinėti valstybinio kaltinimo tvarka, ir nutartis dėl šio klausimo bus paskelbta sausio 28 dieną“, – sakė atstovė spaudai. Iki šiol byla nagrinėta privataus kaltinimo tvarka.

Policijos ieškomas D.Kedys įtariamas Kaune spalio mėnesį nužudęs teisėją Joną Furmanavičių ir savo dukros motinos seserį Violetą Naruševičienę. D.Kedys J.Furmanavičių ir A.Ūsą viešai kaltino prievartavus jo dukterį, o savo dukros motiną ir jos seserį – sąvadavimu. Dėl tvirkinimo į teisėsaugą vyras kreipėsi užpernai lapkritį, tačiau ikiteisminis tyrimas nebaigtas iki šiol.

 
„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min