15min be reklamos
2012 05 20, 15:40

Auštant sekmadienio rytui Vilnių sudrebino „auksinio jaunimo“ šėlsmas

Ankstų sekmadienio rytą pačiame sostinės centre, Vilniaus gatvėje, laikrodžiams rodant apie šešias valandas ryto, galėjai pasijusti tarsi miuzikle.
 „Auksinio jaunimo“ šėlsmas Vilniuje
„Auksinio jaunimo“ šėlsmas Vilniuje / Augusto Didžgalvio nuotr.

Čia esančioje erdvioje automobilių aikštelėje garsiai grojant muzikai ant automobilių stogų šoko „auksiniu“ save galintis pavadinti jaunimas – nuomotos mašinos, alkoholis, nutrūktgalviškos linksmybės bei iš kišenių neatsargiai krentančios stambios litų kupiūros.

Šiuolaikiškai apsirengę jaunuoliai nusprendė aušrą pasitikti savotiškai – improvizuotais šokiais tiesiog miesto centre. Raudonas kabrioletas, blizgantis visureigis... Vaikinų pokštai ir merginų krykštavimas, policijos ekipažas ir žygis į Vilniaus trečiąjį policijos komisariatą „vaduoti draugų“.

Turintys pinigų ir nuoširdžiai besidžiaugiantys jaunikaičiai noriai ir drąsiai pozavo pro šalį ėjusiam fotoapžvalgininkui – galima buvo justi, jog jie stengiasi mėgautis gyvenimu, tuo didžiuojasi ir elgiasi šitaip pajėgumams nevaržant. Pro šalį einantys praeiviai ir netoliese dirbantys žmonės stebėjosi tokiu jaunuolių rytiniu aktyvumu, kuris nė kiek nenurimo apsilankius čia patruliuojantiems pareigūnams.

Viena mergina pasakojo neseniai grįžusi iš JAV ir dalinosi savo įspūdžiais su aplinkiniais, kita porelė šnekėjo apie tai kaip dar šiąnakt šoko Nidoje, o kažkas tuo metu jau ilsėjosi savo automobilyje.

Sekmadienio rytas išaušo, o „auksinio“ jaunimo kortežas nurūko senamiesčio gatvėmis tęsti savo malonumų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min