Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 20d. 17:49

Aviacijos šventėje Aleksote dalyvavę sportinių šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos: maža tauta turi didelius vyrus

Česlovas ir Jūratė Norvaišos
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Česlovas ir Jūratė Norvaišos

„Toks renginys parodo, kad maža tauta, turi didelius vyrus, kurie yra talentingi ne tik aviacijoje, bet ir moksle, inžinerijoje, nano technologijose, – sakė J.Norvaišienė.

„Džiaugiamės, kad dalyvavome S.Dariui ir S.Girėnui skirto paminklo atidengime, – kalbėjo Č.Norvaiša. – Labai didelį įspūdį paliko nuo paminklo nuimta ir  pakilusi į dangų Lietuvos vėliava”.

Paklausta apie debesuotą dangų, J.Norvaišienė teigė, visai nebijojusi lietaus, kurį prognozavo sinoptikai: „Dievas myli Kauną, todėl čia nelis, o vilniečiai pasakojo, kad atvyko iš lietaus, nors pas mus saulė šviečia”, – sakė nusipelniusi Lietuvos sportinių šokių trenerė J.Norvaišienė.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis teigė, kad ši šventė yra puikus susitelkimo pavyzdys, apie kurį šiandien visi tiek daug kalba. Ministro manymu, tokius patriotiškus dalykus būtina daryti kuo dažniau, nes tai tautai suteikia vienybės jausmą.

„Šis 80 metų minėjimas yra tikrai didvyriškas momentas ir, mano manymu, tokius realius tautos sutelkimo renginius reiktų organizuoti žymiai dažniau. Tokios šventės propaguoja vertybes, pažiūrėkite, kiek daug šeimų, vaikų šioje šventėje”, – sakė V.Mazuronis.

Aplinkos ministras sakė, kad didžiausią įspūdį jam paliko legendinės „Lituanicos” kopijos pakilimas: „Jūs matėte, kaip greitai ji atsiplėšė nuo žemės? Išties įspūdinga!”

Kauno meras Andrius Kupčinskas džiaugėsi, kad oras nesugadino šventės ir kad tiek daug miestiečių ir miesto svečių susirinko į renginį. Meras teigė, kad tokios aviacijos šventės turėtų tapti kasmetiniu renginiu, nes užsienyje tai yra labai populiarus reiškinys.

„Tokius renginius reiktų organizuoti, ne tik kas penkerius metus, kai yra švenčiami jubiliejai, – sakė A.Kupčinskas. – Džiaugiuosi, kad šventės proga sutvarkėme Dariaus ir Girėno paminklą prie Ąžuolyno, tik gaila, kad BMX’ininkai ir riedlentininkai ištepliojo kraštus.”

„Manau, jog žmonėms reikia tokių renginių ir reginių – vien ši gausi minia rodo, kad žmonėms tai svarbu ir jau dabar susilaukiau ne vieno prašymo ir siūlymo tokią šventę organizuoti kasmet”, – sakė Kauno miesto meras.

A.Kupčinskui didžiausią įspūdį paliko „Lituanicos” kopijos skrydis. Meras teigė labai nustebęs kai
sužinojo, kad prieš trisdešimtmetį dokumentiniam filmui sukonstruota „Lituanicos” kopija vėl pakils į padangę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min