Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 26d. 15:07

Ąžuolyno meškučių cirko vadovas pažeidė darbų saugos reikalavimus (atnaujinta 21.27 val.)

img_0758
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / img_0758

Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai baigė tirti ir perdavė teismui bylą dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, kai iš aptvaro pasprukusi meška sunkiai sužalojo moterį.

2008 m. vasario mėn. 27 d. apie 22 val. neaiškiomis aplinkybėmis iš aptvaro paspruko meška, priklausanti Ąžuolyno meškučių cirkui, kuriam vadovauja N. Zobovas (A. Juozapavičiaus pr. 25A). Pasprukusią mešką atgal į aptvarą bandė įvaryti ten sargavusi pilietė L.S., tačiau meška ją užpuolė, nuplėšė skalpą ir nukando pirštą, teigiama Kauno AVPK pranešime spaudai.

Kauno m. Panemunės PK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo (LR BK 176 str. 1 d.). Įvykio tyrimą sunkino tai, kad iš pradžių pati nukentėjusioji atsisakė bendrauti su policijos pareigūnais. Kai nukentėjusioji pagaliau papasakojo visas įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad ji įstaigoje dirbo neteisėtai, o sužalota buvo atlikdama darbines funkcijas. Dėl to, kad dirbo be darbo sutarties, moteris neteko socialinių garantijų.

N. Zobovui pareikšti įtarimai dėl sunkaus nusikaltimo, už kurį gali būti skiriama bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Po šių sužalojimų nukentėjusioji yra gydoma iki šiol.

Advokatui pinigų neturi

Su „15min“ kalbėjęsis cirko vadovas neslėpė nerimaujantis dėl teismo. „Pinigų pasisamdyti advokatą neturiu, viską sudėjau į cirką. Ginsiuosi pats, jei valstybė neskirs nemokamo advokato“, – sakė M.Zobovas. Pasak jo, po nelaimės jis nebendravo su jo cirko gyvūno sužalota kauniete. Taip elgiasi atsižvelgdamas į pačios moters norą. „Tyrėjai net akistatos nedarė, nes vos mane pamačiusi ir pradėjusi apie nelaimę kalbėti ji patiria didelį stresą: verkia, pradeda blogai jaustis“, – pasakojo M.Zobovas. Jis vylėsi, kad teismas jį išteisins, nes nelaimė įvyko ne dėl jo kaltės. „Sakiau ir sakysiu: tuo metu, kai pabėgo meška, manęs ten nebuvo. Autobusą (jame buvo narvai, kuriuose gyveno gyvūnai – red.) palikau užrakintą. Visi faktai rodo, kad meška buvo paleista tyčia“, – sakė M.Zobovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min