Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bagažinių turgus Kaune bus rengiamas ištisus metus

Bagažinių turgus
Nuotr. iš turgaus rengėjų archyvo / Bagažinių turgus
Šaltinis: 15min
0
A A

Bagažinių turgus, pagarsėjęs tuo, kad čia žmonės iš automobilių bagažinių prekiauja nebereikalingais savo daiktais, bus rengiamas ištisus metus. Turgaus organizatoriai šį sprendimą priėmė atsižvelgę į prekiautojų ir pirkėjų pageidavimus.

Praėjusį šeštadienį įvykęs spalio mėnesio turgus turėjo būti paskutinis šiais metais, tačiau nusprendus nesilaikyti sezoniškumo, turgus nuo šiol bus rengiamas kiekvieno mėnesio antrąjį šeštadienį.

„Pastaruoju metu sulaukėme daug pasiūlymų – ypač iš dažnai atvažiuojančių žmonių – rengti turgų ir šaltuoju metų laiku. Tai paskatino surengti Bagažinių turgaus prekiautojų ir pirkėjų apklausą, iš kurios rezultatų paaiškėjo, kad dauguma jų atvyktų prekiauti ar apsipirkti ne tik rudenį, bet ir žiemą“, – pasakojo Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, rengiamo turgaus atstovas Jonas Plenta.

Dažniausiai minimi prekiautojų ir pirkėjų argumentai: žiemą taip pat kaupiasi nereikalingi daiktai, kuriuos galima realizuoti ar išmainyti Bagažinių turguje, be to, sezoniniai daiktai paklausiausi būtent jų sezono metu. Pavyzdžiui, išaugtus žieminius batus, atsibodusį paltą ar nebenaudojamas roges kur kas lengviau parduoti žiemą, nei vasarą.

Bagažinių turgus išaugo nuo 30 prekiautojų pirmajame turguje iki 200–300 pastaruosiuose renginiuose. Per daugiau kaip pusantrų metų Bagažinių turguje dalyvavo per 3000 prekiautojų, apsilankė apie 240 000 pirkėjų. Bagažinių turgūs rengiami prekybos miestelyje „Urmas“ kiekvieno mėnesio antrąjį šeštadienį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min