Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 17d. 10:55

Baigėsi akcija „Daugiau erdvės kiemuose ir gatvėse“

Pimomis balandžio dienomis Vilniaus miesto savivaldybė vykdė akciją „Daugiau erdvės kiemuose ir gatvėse“, kurios metu gyventojai buvo raginami pranešti apie savo kiemuose stovinčius netvarkingus automobilius.

Akcijos metu gauta informacijos apie 359 neeksploatuojamas transporto priemones įvairiose Vilniaus miesto vietose. Ji buvo perduota Vilniaus miesto Vyriausiojo policijos komisariato Ekologinių ir administracinių teisės pažeidimų prevencijos skyriui, teigiama išplatintame pranešime.

Policijos pareigūnai nustatys automobilių savininkus ir pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 51 str. įspės – per tam tikrą laikotarpį jie privalės automobilius patraukti iš bendrojo naudojimo vietos. Jeigu savininkai į įspėjimus nereaguos, jiems bus taikomos administracinės baudos iki 1 tūkst. Lt.

ATPK 51 straipsnis numato „Neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose ir po savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno raštiško perspėjimo nesiėmimas priemonių ja pasirūpinti užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo dviejų šimtų penkiasdešimties iki penkių šimtų litų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo“.

Temos: 1 Savivaldybė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min