Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baigiamas pavasarinis Vilniaus tvarkymas

Vilniaus savivaldybė tvirtina, kad talkų metu surinktos šiukšlės jau baigiamos išvežti.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus savivaldybė tvirtina, kad talkų metu surinktos šiukšlės jau baigiamos išvežti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Žadėjęs dar iki Velykų sutvarkyti miestą meras Artūras Zuokas giriasi tai jau padaręs – komunalinės miesto tarnybos tvirtina jau išvežusios po talkų surinktas šiukšles ir nugenėtas medžių šakas.

Tvirtinama, kad baigiamas surinkti ir po žemės likęs smėlis gatvėse. Visus likusius pavasarinio tvarkymo darbus planuojama baigti per kelias artimiausias dienas.

Dalis šiukšlių maišų ar kitokių atliekų mieste atsiranda ne po talkų, o kai patys miesto gyventojai palieka savo atliekas. Todėl vilniečiai, pastebėję aplinkos šiukšlintojus, kviečiami nedelsiant apie tai pranešti Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui telefonais 1648, (8 5) 219 79 48 arba elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt. Jeigu yra galimybė, skatinama ir nufotografuoti arba nufilmuoti šiuos asmenis, jų automobilių valstybinius numerius ir perduoti informaciją nurodytais kontaktais.

Informacijos apie Vilniaus miesto aplinkos apsaugą, atliekų tvarkymą, vietas, kuriose nemokamai priimamos tam tikros specifinės atliekos (baldai, padangos, technika, statybinės atliekos ir kt.), aktualijų apie oro užterštumą, augalų ir gyvūnų priežiūrą mieste galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus interneto svetainėje adresu http://aplinka.vilnius.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min