Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baigtos Panevėžio miesto savivaldybės derybos su „Cido“ arenos koncesininkais

Panevėžio miestas turi puikią areną, tačiau neturi tinkamų viešbučių.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Panevėžio „Cido“ arena
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio miesto savivaldybė baigė 2009 metų gruodį pradėtas derybas su „Cido“ arenos koncesininke – UAB Panevėžio arena – dėl finansinių Savivaldybės įsipareigojimų 2010 metais sumažinimo, teigiama išplatintame pramešime spaudai.

„Derėtis nebuvo lengva, kadangi Savivaldybės įsiskolinimai koncesininkams – 1,3 mln. Lt. Tačiau džiaugiuosi, kad derybos vyko geranoriškai ir pasiekti miestui svarbūs susitarimai“, – sakė Savivaldybės meras Vitalijus Satkevičius.

„2010 metais Savivaldybės mokėjimai koncesininkams bus per 600 tūkst. mažesni nei pagal galiojančią sutartį. Mažės koncesijos mokesčio dydis, UAB „Panevėžio arena“ prisiėmė finansinę atsakomybę dėl padidėjusio PVM tarifo, atsisakė delspinigių ir netesybų už Savivaldybės neįvykdytus finansinius įsipareigojimus, teisės indeksuoti koncesijos mokestį. Dalis 2010 m. koncesijos mokesčio bus perkelta į vėlesnius metus“, – sakė darbo grupės koncesijos sutarčiai peržiūrėti pirmininkė, Savivaldybės mero pavaduotoja Gema Umbrasienė.

Su koncesininku taip pat sutarta dėl Savivaldybės įsiskolinimų už 2009 m. grąžinimo. Skola bus apmokėta iki 2010 m. liepos 1 d.

Dar vienas svarbus susitarimas – dėl bendrų veiksmų aktyvinant arenos veiklą. Miesto bendruomenei bus teikiama daugiau informacijos apie tai, kas vyksta arenoje.

„Toliau bendradarbiausime su „Cido“ arenos valdytojais, ieškodami abiem pusėms palankių sprendimų“, – teigia G.Umbrasienė.

Darbo grupės ir koncesininkų derybų rezultatai bus teikiami tvirtinti Savivaldybės tarybai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min