Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balandį Darbo biržos duris varstė mažiau kauniečių

Kauno darbo biržos duomenimis, balandžio 1 dieną darbo biržoje buvo įregistruota 21,3 tūkst. ieškančiųjų darbo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno darbo birža
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandį į Kauno darbo biržą kreipėsi 4079 darbo ieškantys žmonės – nežymiai, bet mažiau nei per kitus šių metų mėnesius.

Gegužės 1 dieną Kauno darbo biržoje iš viso buvo įregistruoti 20,6 tūkst. bedarbių, t.y. 7,2 proc. visų darbingų Kauno ir rajono gyventojų. Registruotas nedarbas per mėnesį išaugo 0,7 proc., o bendras darbo biržoje įregistruotų asmenų skaičius per mėnesį padidėjo 11,2 proc. Nors bedarbių skaičiaus ir nedarbo augimo tempai Kauno mieste ir rajone, lyginant su praėjusiais šių metų mėnesiais, nežymiai lėtėjo, padėtis darbo rinkoje išlieka sudėtinga.

Vyrų nedarbas, kaip ir praėjusiais mėnesiais, didėjo labiau nei moterų. Moterys sudarė 42 proc. visų gegužės 1 dieną Kauno darbo biržoje įregistruotų bedarbių, vyrai – 58 proc. Balandžio mėnesį Kauno darbo biržos duomenų bazėje buvo registruota per 1 tūkst. laisvų darbo vietų, t.y. nežymiai daugiau nei kovo mėnesį.

Daugiausia darbo pasiūlymų buvo tarptautinio krovinių vežimo vairuotojams, siuvėjams, virėjams, pardavėjams, padavėjams, taip pat pardavimo vadybininkams, administratoriams, bendrosios praktikos slaugytojams, buhalteriams ir apskaitininkams.

Darbo biržai padedant įsidarbino 1237 asmenys. Balandį Kauno darbo birža gavo 8 pranešimus apie grupės darbuotojų atleidimus ir bankrotus įmonėse, kuriose buvo įspėti apie atleidimą 176 dirbantieji. Daugiausia pranešimų gauta iš smulkių ir vidutinio didumo pramonės įmonių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min