Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje

Policininkas stebi eismą gatvėje
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Eismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir sveikatai, kiekvieno atsakomybę už savo elgesį kelyje, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, į atmintinų dienų sąrašą 2006 metais buvo įtraukta ir Saugaus eismo diena - balandžio 6-oji.

Policijos pareigūnai, turėdami dar vieną progą visuomenei - eismo dalyviams, priminti apie eismo saugumą, atsakingumą, tinkamą elgesį kelyje, paraginti laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, būti pakantiems vienas kitam, antradienį dirbs prie bendrojo lavinimo (mokyklų-darželių, pradinių mokyklų) ir neformaliojo švietimo (lopšelių-darželių, darželių) mokyklų.

Ryte ir, pagal galimybes, pavakarę, kada vaikai pasiimami iš mokymo įstaigų, pareigūnai tikrins, ar suaugusieji tinkamai veža vaikus automobilyje, t. y. naudoja specialias vaikiškas sėdynes, vairuotojai ir keleiviai važiuoja užsisegę saugos diržus. Prie kai kurių mokymo įstaigų su pareigūnais patruliuos ir policijos bičiulis Amsis - Lietuvos policijos simbolis.

Šios prevencinės informacinės ir auklėjamosios (ne baudžiamosios) akcijos metu automobilių vairuotojams, t. y. tėvams, jų vaikams policijos pareigūnai dalys prevencinę medžiagą (knygutes, lankstinukus, atšvaitus-žaisliukus, ženkliukus, vaikų ūgio matavimo liniuotes), primenančią apie saugų elgesį kelyje.

Ši prevencinė akcija, skirta Saugaus eismo dienai paminėti, organizuojama kartu su Susisiekimo ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, kelius prižiūrinčiomis valstybės įmonėmis.

Gražios ir saugios visiems balandžio 6-osios. Rūpinkimės ir saugokime vieni kitus kelyje, rašoma policijos pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min