Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltarusijoje sulaikytas Vilniaus raitosios policijos vadas paleistas į laisvę (papildyta 19.09 val.)

Laimonas Bankauskas
„Lietuvos ryto“ nuotr. / Laimonas Bankauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prieš pusantros savaitės Baltarusijoje sulaikytas Vilniaus raitosios policijos vadas Laimonas Bankauskas paleistas į laisvę, praneša Lietuvos televizijos naujienų tarnyba.

Žinią apie L.Bankausko paleidimą oficialiai Lietuvos televizijai patvirtinto kaimyninės šalies KGB spaudos tarnybos vadovas Aliaksandras Antonovičius. Anot jo, visa medžiaga perduota Baltarusijos prokuratūrai, kuri toliau spręs dėl bylos likimo.

Aukštas Lietuvos policijos pareigūnas, įtarus narkotikų kontrabanda sulaikytas Ašmenos pasienio punkte.

Pranešama, kad jo automobilyje Baltarusijos teisėsaugininkai rado 45,5 gr amfetamino.

Papildyta 19.09 val.: Vilniaus apskrities VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas 15min.lt sakė apie L.Bankausko paleidimą sužinojęs iš televizijos.

„Su mumis susiekti jis dar nebandė. Jis, matyt, dar ir tokios galimybės neturi. Jeigu jį neseniai paleido, tai jis dar ten - Baltarusijos teritorijoje“, - sakė K.Lančininkas.

Vilniaus policijos vadovas teigia, kad pavaldiniui grįžus į Lietuvą, jie turės susitikti ir pakalbėti.

„Būtinai reikia viską išsiaiškinti. Jo atostogos baigiasi mėnesio pabaigoje. Bet atostogų pabaigos nelauksime. Norisi viską išsiaiškinti anksčiau. O kada tas mūsų susitikimas įvyks, tikrai nežinau. Viskas priklausys nuo to, kada jis grįš ir bus pasiekiamas. Na, dar leisime išsimiegot“, - šmaikštauti nevengė Vilniaus policijos vadas.

Pasak K.Lančinsko, šiuo metu kartu su L.Bankausku yra jo žmona ir jie kartu grįš namo. Tačiau į laisvę paleisto policijos pareigūno dar laukia pasienio procedūros.

„Jie juk neturi diplomatinių pasų. Todėl visos eilės pasienyje ir visos procedūros pasienyje... Tikrai sunku pasakyti, kada jie grįš į Lietuvą“, - sakė K.Lančinskas.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min