Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltijos jūroje baigėsi kariniai mokymai

Karinės jūrų pajėgos
KAM nuotr. / Baltijos jūroje šią savaitę vyko kariniai mokymai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę Lietuvos teritoriniuose vandenyse ir išskirtinėje ekonominėje zonoje vyko Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilės Patrulinių laivų diviziono laivų jūrinių operacijų mokymai „Baltasis balandis 2011“.

Mokymuose Baltijos jūroje dalyvavo patruliniai laivai P11 „Žemaitis", P12 ,,Dzūkas", P14 ,,Aukštaitis" ir P32 „Sėlis" ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis MI-8.

Mokymų metu buvo atliekamos ir tobulinamos įvairios procedūros, tokios kaip karo laivų manevravimas formuotėse, šaudymas iš laivų artilerinių pabūklų, priešlėktuvinė gynyba, antvandeninės kovos, laivų logistinis aprūpinimas jūroje ir kiti veiksmai. Kariai treniravosi užkirsti kelią vandens įsiveržimui, esant korpuso pramušai, ir gaisro valdymui laive. Taip pat vyko pagalbos teikimo kitiems laivams pratybos ir laivų darbo su sraigtasparniu mokymai.

Pagrindiniai mokymų tikslai buvo patikrinti laivų įgulų kovinį pasirengimą ir tobulinti Karinių jūrų pajėgų laivų gebėjimą vykdyti bendras operacijas jūroje vientisame junginyje. Mokymų metu didelis dėmesys buvo skiriamas NATO procedūrų vykdymui, taip pat operacinės anglų kalbos naudojimui tarp KJP laivų įgulų.

Mokymams pasibaigus buvo aptarta įgyta patirtis ir išmoktos pamokos, kurias apibendrinus ir išanalizavus bus pateikti pasiūlymai kovinio rengimo tobulinimui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min