Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bankams ligoninių pacientai nepatrauklūs

Visų Santariškėse įsikūrusių medicinos įstaigų darbuotojai bei pacientai yra priversti naudotis 2 bankomatais.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Visų Santariškėse įsikūrusių medicinos įstaigų darbuotojai bei pacientai yra priversti naudotis 2 bankomatais.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Santariškių ligoninių pacientai – užmiršti komercinių bankų klientai. Jie priversti tenkintis vos keliais įrengtais bankomatais. Bankai teisinasi, kad daugiau jų įrengti neapsimoka, klinikose ir ligoninėse lankosi per mažai žmonių.

„15 min“ skaitytoja Jolanta, besigydanti Vilniaus universiteto Onkologijos institute, guodėsi, kad ligoninėje nėra nė vieno bankomato. Pasidomėjus, paaiškėjo, kad iš 4 medicinos įstaigų, esančių Santariškėse, tik prie Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų įrengti 2 bankomatai.

„Prie įėjimo turime du bankomatus“, – patvirtino Santariškių klinikų vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Gitana Letukienė.

„Bandėme kalbėtis su bankais, tačiau mūsų konsultacinės poliklinikos 100 tūkst. lankytojų jiems yra per mažai“, – teigė Vilniaus universiteto Onkologijos instituto atstovė ryšiams su visuomene Juventa Sartatavičienė.

Jos teigimu, pacientai, norintys išsiimti pinigų, yra priversti „lakstyti per gatvę“ į klinikų bankomatus.

Vieno bankomato įrengimas, neskaitant mėnesinių aptarnavimo išlaidų, gali siekti ir 70-80 tūkst. Lt. Sakė A.Vilkancas.

„Tie, kurie vaikšto, gali nueiti. Tačiau tie, kurie po operacijos guli lovoje, ir iki instituto apačios nenusileis“, – sakė J.Sartatavičienė.

Instituto atstovė pripažino, kad ligoninėje ne visur galima atsiskaityti kortelėmis, todėl daugiau bankomatų ligoninėje būtų naudinga.

„Vaistinėje vaistų galima įsigyti atsiskaitant kortele, tačiau kavinėje nepavalgysi“, – teigė ji.
Be bankomatų Santariškėse yra ir Vilniaus universiteto vaikų bei Respublikinė tuberkuliozės ir infekcinių ligų universitetinė ligoninės. Bankomatų reikia ne tik pacientams, bet ir medicinos personalui.

Per mažai klientų

Bankų atstovai teigia neįrengiantys bankomatų dėl to, kad jų įrengimo sąnaudos nemažos ir prie „kiekvienos ligoninės jų statyti neverta“.

„Vieno bankomato įrengimas, neskaitant mėnesinių aptarnavimo išlaidų, gali siekti ir 70-80 tūkst. Lt“, – sakė banko „DnB Nord“ atstovas spaudai Andrius Vilkancas.

Su SEB banko atstovu per kelias dienas susisiekti nepavyko, o „Swedbank“ atstovai nesugebėjo atsakyti į „15min“ pateiktus klausimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bankas
Parašykite atsiliepimą apie 15min