Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 17d. 06:30

Banko apiplėšimo byla – kol kas dar be įtariamųjų

Į banką plėšikai įvažiavo atbuline eiga. Tuo pačiu keliu tik jau su pinigais jie ir pasišalino.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Į banką plėšikai įvažiavo atbuline eiga. Tuo pačiu keliu tik jau su pinigais jie ir pasišalino.

Kauno policijai dar nepavyko nustatyti, kas tie du vyrai, penktadienį ryte įvykdę žaibišką Ūkio banko filialo apiplėšimą. Per savaitgalį tyrimas mažai pasistūmėjo į priekį.

„Nesulaukėme nė vieno skambučio iš žmonių, kurie galbūt kažką matė. Yra toks posakis: „Vagys dėkingi, kai mes abejingi“. Banką apšvarinę plėšikai turi kuo džiaugtis. Nors skelbėme numerius, kuriais mums galima anonimiškai pranešti informaciją visą parą, niekas neskambino“, – apgailestavo Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimų skyriaus viršininkas Raimondas Baltaduonis. Mažai naudos davė ir netoli nusikaltimo vietos esančių namų gyventojai. Dauguma jų tuo metu, kai vyko nusikaltimas, buvo išvykę į darbą, kiti – dar tik kėlėsi, todėl mažai ką matė.

„Vis dar tikimės, kad atsilieps žmonės, galintys suteikti vertingos informacijos. Juos prašome nedelsiant skambinti telefonais 303 408, mob. tel. 8612 53993 arba 02 (visą parą). Anonimiškumas garantuojamas“, – sakė pareigūnai.

„15min“ primena, kad veiksmo filmo vertas Ūkio banko filialo Kovo 11-osios gatvėje apiplėšimas įvykdytas penktadienį ryte. 7.58 val. du kaukėti plėšikai automobiliu įlėkė į banko patalpas, išplėšė pinigus iš banko tarnautojų rankų ir sukrovė į krepšį. Tuomet vėl sėdo į mašiną ir dingo. Vagystė stebina iki smulkmenų apgalvotu planu: plėšikai išvakarėse pasirūpino transportu, kurį naudos vagystės dieną – pavogė seną automobilį „Volkswagen Jetta“, kuriuo įvažiavo į banką, o vėliau netoli banko esančiame kieme sudegino. Liudininkų teigimu, šioje vietoje nusikaltėliai persėdo į automobilį „Peugeot 406“ ir nuvažiavo nežinoma kryptimi.

Beveik tobulą scenarijų galėjo apkartinti tik tai, kad iš banko pavyko pavogti nedidelę sumą – apie 10 tūkst. Lt. Manoma, kad apiplėšimą suplanavę vyrai tikėjosi gerokai didesnio grobio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min