Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 5d. 11:05

„Barakudų virusas“ puola Lietuvos elitą

Verslininkas Laimutis Pinkevičius ir vakaro viešnia Asta Valentaitė.
Oksanos Školnajos/15min.lt nuotr. / Verslininkas Laimutis Pinkevičius ir vakaro viešnia Asta Valentaitė.

Neklydo rašytojas Vytautas Sirijos Gira, romane „Raudonmedžio rojus“ pavaizdavęs tarpukario Lietuvos aukštuomenės meilės intrigas ir aistringus lovos reikalus. Į pražūtingos meilės spąstus patenka ir šių laikų visuomenės elitas – nuo politikų iki šou žvaigždžių ir iškiliausių, sugebančių viską apskaičiuoti verslininkų.

Miegamojo labirintai iškasa duobę santuokos tvirtovei. Poros išsiskiria ne dėl skirtingų charakterių ar skirtingo požiūrio į gyvenimą, bet draskomos aistros ir naujos meilės.

Graudžios ašaros ir kančios dejonės

Garsios poros iš verslo, politikos, sporto ir meno pasaulio – turtingos ir įtakingos, tačiau laimės savo šeimose nesurado. Skyrybos aplaistytos graudžiomis ašaromis, su kančios dejonėmis bei nemigo naktimis. Labai retai buvę sutuoktiniai nutolo vienas nuo kito tyliai ir be triukšmo, nesukeldami vienas kitam skausmo ir pažeminimo dėl neištikimybės.

Seimo narė 65 metų Dalia Teišerskytė – gan praktiška moteris. Ji ne iš karto išsidavė, kodėl taip staiga sulyso daugiau nei dvidešimt kilogramų. Kai buvo atskleista ilgai slepiama šeimos paslaptis, kad vyras verslininkas Anatolijus Čupkovas turi daug jaunesnę moterį, jai tylėti nebuvo prasmės.

Prieš pusę metų pasklido gandai, jog populiaraus Druskininkų mero 43 metų Ričardo Malinausko šeimoje bręsta skyrybos. Meras bandė tai neigti, sakydamas, kad kiekviena pora išgyvena krizes ir kartais sveika abiem sutuoktiniams pagyventi atskirai.

Verslininkas 48 metų Laimutis Pinkevičius ir jo gražuolė žmona 28 metų Asta Valentaitė–Pinkevičienė per trumpą laiką spėjo žiedus sumainyti ir rekordiškai greit išsiskirti. Šios poros santuoka ir skyrybos iki šiol laikomos metų skandalais. Spėliojama, kad verslininkui nepasitikėjimas jaunąja žmona galėjo kilti tada, kai paaiškėjo, kad ji neva ieško artimo draugo per internetą.

Prieš dvejus metus iškilo į viešumą žinomos televizijos žurnalistės 40 metų našlės Ritos Miliūtės ir įtakingo, ypač žavaus verslininko, buvusio Vyriausybės kanclerio 48 metų Roberto Dargio, turinčio šeimą, paslaptingas meilės romanas. Pora turėjo atskirą meilės guolį Vilniuje ir tai užfiksavo paparacai. Verslininko žmona Violeta Dargienė vyro laukdavo šeimos name sostinės pakraštyje. Beje, verslininko šeima dėl šio meilės nuotykio galutinai nesubyrėjo.

Iki šiol vyro išdavystės negali pamiršti likusi vieniša dainininko 48 metų Romo Dambrausko buvusi žmona odontologė 47 metų Asta Dambrauskienė. Jų santuoka subyrėjo į šipulius po trejų metų bendro gyvenimo.

Žinoma, Asta po skyrybų neliko lyg Pelenė be grašio. Buvęs vyras po oficialių skyrybų jai pažadėjo atseikėti pusantro milijono, skirti prabangų automobilį ir duoti daugiau turto.

Žinomas krepšininkas, „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris 49 metų Rimas Kurtinaitis prieš kelerius metus taip pat buvo patekęs į aistrų sūkurį su ilgamete širdies drauge Skirmante. Trenerio žmona Rūta Kurtinaitienė tuomet kreipėsi į teismą dėl skyrybų. R.Kurtinaitis nenorėjo skirtis su žmona ir jos atsiprašė. Skyrybos neįvyko. Tačiau sklando gandai, kad buvę meilužiai iki šiol palaiko artimus santykius.

Dainininkė 36 metų Irma Jurgelevičiūtė prieš metus triukšmingai atšventė savo trečiąsias vestuves Pravieniškių kolonijoje, sumainiusi žiedus su žmogžudžiu pravarde Limonas. Vestuvės už grotų žinomai popatlikėjai – ne pirmosios. Kai tekėjo už penkeriais metais vyresnio verslininko iš Šilalės Almanto Safarovo, jis taip pat buvo nuteistas ir įkalintas. Ši Irmos santuoka truko vos dvejus metus. Antrą kartą ji buvo ištekėjusi už Kauno žurnalisto Dariaus Sėlenio.

Neištikimybės neatleido

Seimo narė D.Teišerskytė sau buvo tvirtai pažadėjusi, jog apie blėstantį šeimos gyvenimą ji niekada nekalbės. Santuoka su vyru verslininku A.Čupkovu trunka 30 metų. Prieš metus pora atšventė perlines vestuves katalikų ir stačiatikių bažnyčiose. Jie turi bendrą sūnų Petrą.

LNK nuotr./Seimo narės  D.Teišerskytės vyrą nuviliojo šeimai artima moteris
Seimo narės D.Teišerskytės vyrą nuviliojo šeimai artima moteris

LŽ politikė tą kartą patikino, jog nebūtina, kad kiti sužinotų jos asmenines gyvenimo paslaptis. Vis dėlto žinoma moteris pasielgė priešingai ir kiek įmanydama dabar drabsto purvais ne tik vyrą A.Čupkovą, bet ir savo varžovę, kuri esą nuviliojo jos sutuoktinį. Tylėti jai jau nebuvo prasmės, kai pirmieji viešai prabilo A.Čupkovas ir jo draugė Snieguolė.

Save D.Teišerskytė vadina nacionaline vertybe, o apie savo varžovę vienoje televizijos laidoje pasakė, jog Lietuvą užpuolė barakudų virusas. Anot jos, nuo barakudų nukentėjusių žmonių daugybė ir ji – ne išimtis.

D.Teišerskytė gali būti neatlaidi ir kerštinga, jei tai paliečia jos pačios gyvenimą. Pirmoji politikės santuoka iširo taip pat dėl vyro neištikimybės. Tokios apgavystės ji niekada jam neatleido.

Su pirmuoju vyru ji užaugino sūnų Liną.

Prieš ištekėdama už verslininko A.Čupkovo, poetė turėjo meilės romaną su žinomu skulptoriumi Vytautu Juzikėnu. Tačiau ši meilės istorija pasibaigė labai liūdnai. Menininkas žuvo autoavarijoje 1984 metais Serbijoje.

Verslininkas A.Čupkovas LŽ užsiminė, kad jis žinojo kai kurias savo žmonos meilės istorijas, bet į tai rimtai niekada nežiūrėjo. Anot jo, vargu ar gyvenime daugiau sutiks kitą tokią moterį, kokia buvo Dalia. Tai buvo jo meilė didžiąja raide ir ta meilė jai išliks, nors jų santykiai dabar ir pašlijo. Verslininkas atleisdavo žmonai poetei, kai ji romantiškai įsimylėdavo. Juk nuolatinė poezijos palydovė – meilės mūza.

Garsios šeimos namuose buvo nufilmuotas televizijos filmas pagal V.Sirijos Giros romaną „Raudonmedžio rojus“. Ši pora buvo laikoma viena darniausių, lyg tobulas meilės lizdelis. Bet raudonmedžio rojuje nebeliko dangiškų migdolų.

D.Teišerskytė išvarė vyrą iš namų, kai sužinojo apie išdavystę, ir pakeitė durų spyną. Verslininkas A.Čupkovas laikinai prisiglaudė pas savo seserį.

Tikėjosi, kad laikinai išsiskyrė

Druskininkų meras R.Malinauskas su žmona Daiva pragyveno 18 metų. Pora užaugino tris vaikus. Tačiau šeimos tvirtovė subyrėjo į šipulius, kai kurorto meras viename renginyje pasirodė su jaunesne drauge.

Nors D.ir R.Malinauskai dar oficialiai neišsiskyrė, tačiau jau metai, kai jie gyvena atskirai. Tai pripažino abu sutuoktiniai. Gal abu tikėjosi, kad toks tylus pasitraukimas padės jiems patiems susigaudyti savo jausmuose ir susigrąžinti šeimos šilumą bei ramybę.

Taip neatsitiko. Takoskyra tarp poros tik dar labiau pagilėjo. Užuot verkusi ir dejavusi, D.Malinauskienė ryžosi pati tapti verslininke. Neseniai Druskininkuose ji atidarė grožio saloną, kurį jai padėjo įrengti jos turtingas vyras. Po senovei meras kaip pavyzdingas tėvas rūpinasi savo vaikais.

Pašlijus šeimos santykiams, verslas padėjo moteriai atsigauti ir nusiraminti. Bet prie to Daiva nesustojo. Ji ryžosi save išbandyti kitu amplua – žaviausios ir šauniausios šalies moters „Lietuvos ponia 2009“ konkurse. Iš konkurso ji neparsivežė jokio apdovanojimo, bet tai moteriai nėra svarbu.

Kol kas D.Malinauskienė yra Druskininkų mero oficiali žmona. Pora sugebėjo išlaikyti kiek įmanoma draugiškus santykius. O tai daug ką pasako, kai miegamajame jau yra kita moteris.

Po skyrybų praturtėjo

A.Valentaitė buvo jauna ir graži mergina, bet iki pažinties su dvidešimčia metų vyresniu turtingu vyru verslininku L.Pinkevičiumi jos beveik niekas nežinojo. Kai Asta užkariavo turtuolio širdį, kukliai gyvenančiai gražuolei atsivėrė prabangus gyvenimas. Ji darė karjerą ir kaip verslininkė – ėjo aukštas pareigas „Fashion Gates“ bendrovėje.

Bet ar turtingo vyro pinigai gali sušildyti gražuolės širdį? Daug kas spėliojo, jog jų draugystė netikra ir vieną kartą buvusi Pelenė parodys jam duris. Taip ir atsitiko, bet tuomet, kai ji jau mūvėjo vestuvių žiedą. Skandalinga buvo L.Pinkevičiaus ir A.Valentaitės draugystė, tokios pačios buvo jų vestuvės ir skyrybos.

Žinoma, Asta po skyrybų neliko lyg Pelenė be grašio. Buvęs vyras po oficialių skyrybų jai pažadėjo atseikėti pusantro milijono, skirti prabangų automobilį ir duoti daugiau turto. Gražuolė už tuos kelerius metus draugystės su turtingu vyru uždirbo ne tiek jau mažai – milijoną. Buvę sutuoktiniai bendrų vaikų neturi.

Nepavyko išardyti šeimos

Televizijos laidos „Teisė žinoti“ vedėja Rita Miliūtė yra iš tų moterų, kurios viešoje erdvėje pretenduoja į teisuolės ir rimtuolės vaidmenį, o kai kada net į prokurorės bei kalėjimo prižiūrėtojos. Kai vyksta aštrios diskusijos televizijos ekrane, vedėjos plieninis veidas ir griežtas tonas gali išmušti iš vėžių ne vieną pašnekovą.

Tačiau ar tokia televizijos vedėja yra privačiame gyvenime? Ar ji moka šypsotis ir sakyti meilius žodžius savo išrinktajam?

R.Miliūtė buvo kartą ištekėjusi už Valstybės saugumo departamento pareigūno Vlado Kvaraciejaus. Šis netikėtai mirė 2001 metais sodyboje Varėnos rajone, ištikus širdies priepuoliui. Televizijos vedėja augina 18 metų sūnų Dovą. Tapusi našle, R.Miliūtė nėra abejinga turtingų vyrų dėmesiui.

Toks vyras šios moters gyvenime atsirado prieš dvejus metus, kai ji dar vedė laidą „Panorama“. Kaip rašė spauda, R.Miliūtė užsukdavo į bendrovės „Eika“ vadovo Roberto Dargio butą Vilniaus centre ne tik kavutės pagurkšnoti. Užuot po darbo skubėjusi pas savo sūnų į namus, naktis ji leido su draugu jo namuose.

R.Miliūtė itin nemėgsta, kai kas nors bando kištis į jos privatumą. Ypač kai paaiškėjo, kad nacionalinės televizijos veidas nėra toks šventas, kaip daug kas tikėjosi.

Tačiau nepaisant visų pastangų R.Miliūtei nepavyko supančioti vieno turtingiausių Lietuvos vyrų. Šį sunkų išbandymą Violetos ir Roberto Dargių šeima išlaikė. Pora pragyveno 27 metus ir užaugino tris vaikus. Verslininkas ir jo žmona sugebėjo apginti nuo „barakudų viruso“ tai, ką jie abu kaupė per tuos metus. Žinoma, ne tik jausmus, bet ir turtus. V.Dargienė laikoma viena turtingiausių moterų Lietuvoje. Prieš dvejus metus buvo kalbama, kad R.Dargio aistra televizijos vedėjai gali sužlugdyti galingą šeimos verslo imperiją. Tačiau „VSD marčiai“ R.Miliūtei nepavyko suskaldyti šeimos dueto ir turtų. Verslininko žmonai V.Dargienei buvo žinomi vyro paklydimai ir iš to ji nedaro tragedijos.

Ne vienintelė apgauta žmona

LT archyvo nuotr./Romas Dambrauskas.
Romas Dambrauskas

Dainininko R.Dambrausko skyrybos su žmona odontologe Asta virto vos ne muilo operos serialu. Popatlikėjas netikėtai spruko iš namų, pasiėmęs tai, ką galėjo tą kartą pats panešti. A.Dambrauskienė spaudoje guodėsi, kaip ją apgavo vyras, palikęs vieną. Po skyrybų dainininkas praturtėjo 110 tūkst. litų, kuriuos jam sumokėjo buvusi žmona, apynauju automobiliu ir dar gavo dovanų brangią aparatūrą.

Į Astos raudas atsiliepė dar šešios apgautos moterys, kurios taip pat mylėjo dainininką, bet jis jas irgi paliko.

Popatlikėjas neapsikentęs dėl jį mylėjusių moterų šmeižto pats viešai paprašė, kad šios baigtų drabstyti jį purvais.

Asta įvairiose televizijos laidose vis dar prisipažįsta, jog buvusį vyrą myli ir nežinia, kaip pasielgtų, jei vieną dieną Romas pabelstų į jos namų duris.

Bet vargu ar R.Dambrauskas pasibels į jos širdį?! Šiuo metu dainininkas gyvena Marijampolėje, be abejo, ne vienas, bet su kita moterimi ir su ja dalijasi šiltu guoliu. Dabar būdamas laimingas jis vėl atsitvėrė tylos siena ir nekalba apie meilės reikalus. Tik įdomu, kiek šį kartą truks dainininko meilės romanas?

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Kaip Kremliaus propaganda Ukrainos parlamento pirmininką pavertė A.Hitlerio gerbėju?

Verslas

Vilniaus oro uosto keleivių nuotykiai sekmadieniais: vieni pasiklydo, kitiems sugedo sistema

Gyvenimas

Mes lygūs. Knygų dama Nora Žaliūkė – apie ją užbūrusius skaitinius ir laiškus, siunčiamus nepažįstamajai

Prie Brazausko buvo...

„Ginčas“ dėl D.Sabonio ir J.Valančiūno: kuris bus geresnis naujame NBA sezone?

Interviu Aktualu

Atviras smurtu prieš sūnų apkaltintos kaunietės interviu: „Mūsų šeima sugriauta“

24sek

Manto Kalniečio šou Europos taurėje – prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Sportas

Nelaimė Romoje – dešimtys futbolo sirgalių rimtai sužeisti įgriuvus eskalatoriui

Aktualu

Vaiko teisių tarnybos vadovė: kauniečių šeimos berniukas buvo mušamas rykštele

Aktualu

Ką INF sutartis reiškia JAV ir Europai bei kodėl D.Trumpas paminėjo Kiniją?

Kultūra

Haruki Murakami: „Kurdamas leidžiuosi į keisčiausias ir paslaptingiausias vietas savyje“

Aktualu

Adatos bananuose ir mėsoje sėja baimę tarp pirkėjų

Vardai

Po žinios apie M.Kuzminsko skyrybas prabilo E.Andreikaitės draugė: „Santuoka griuvo dėl neištikimybės“

Gazas

„Tesla Model S“ pavogtas vos per kelias minutes naudojat išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį

Sportas

Čempionų lyga: Miuncheno „Bayern“ per 2 minutes nokautavo AEK

24sek

„Žalgirio“ rezervai: Šaro kritikos įtariamieji ir didžioji žaliai baltų problema

Vardai

Santuokos krizė nesugriovė Žilvino Grigaičio ir jo žmonos Elle draugystės: pora vėl pasirodė drauge

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine: kas sudėtingiausia keliaujant per Meksiką

Aktualu

Kuršių nerijoje bebrai kėsinasi sunaikinti Tylos slėnį

24sek

NBA atlyginimai – J.Valančiūnas uždirba aštuonis kartus daugiau nei D.Sabonis

Naujienos

Aktualu

Kaip Kremliaus propaganda Ukrainos parlamento pirmininką pavertė A.Hitlerio gerbėju?

Verslas

Vilniaus oro uosto keleivių nuotykiai sekmadieniais: vieni pasiklydo, kitiems sugedo sistema

Gyvenimas

Mes lygūs. Knygų dama Nora Žaliūkė – apie ją užbūrusius skaitinius ir laiškus, siunčiamus nepažįstamajai

Prie Brazausko buvo...

„Ginčas“ dėl D.Sabonio ir J.Valančiūno: kuris bus geresnis naujame NBA sezone?

Interviu Aktualu

Atviras smurtu prieš sūnų apkaltintos kaunietės interviu: „Mūsų šeima sugriauta“

24sek

Manto Kalniečio šou Europos taurėje – prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Sportas

Nelaimė Romoje – dešimtys futbolo sirgalių rimtai sužeisti įgriuvus eskalatoriui

Aktualu

Vaiko teisių tarnybos vadovė: kauniečių šeimos berniukas buvo mušamas rykštele

Aktualu

Ką INF sutartis reiškia JAV ir Europai bei kodėl D.Trumpas paminėjo Kiniją?

Kultūra

Haruki Murakami: „Kurdamas leidžiuosi į keisčiausias ir paslaptingiausias vietas savyje“

Aktualu

Adatos bananuose ir mėsoje sėja baimę tarp pirkėjų

Vardai

Po žinios apie M.Kuzminsko skyrybas prabilo E.Andreikaitės draugė: „Santuoka griuvo dėl neištikimybės“

Gazas

„Tesla Model S“ pavogtas vos per kelias minutes naudojat išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį

Sportas

Čempionų lyga: Miuncheno „Bayern“ per 2 minutes nokautavo AEK

24sek

„Žalgirio“ rezervai: Šaro kritikos įtariamieji ir didžioji žaliai baltų problema

Vardai

Santuokos krizė nesugriovė Žilvino Grigaičio ir jo žmonos Elle draugystės: pora vėl pasirodė drauge

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine: kas sudėtingiausia keliaujant per Meksiką

Aktualu

Kuršių nerijoje bebrai kėsinasi sunaikinti Tylos slėnį

24sek

NBA atlyginimai – J.Valančiūnas uždirba aštuonis kartus daugiau nei D.Sabonis

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min