Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baudomis „apdovanojo“ 150 pažeidėjų

Jauna mama Agnė, savo sūnelį Armandą vežiojanti specialioje kėdutėje, džiaugėsi, kad judrus vaikas labai ramiai joje sėdi.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jauna mama Agnė, savo sūnelį Armandą vežiojanti specialioje kėdutėje, džiaugėsi, kad judrus vaikas labai ramiai joje sėdi.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Visą praėjusią savaitę Kauno, kaip ir visos Lietuvos, pareigūnai organizavo akciją, kurios tikslas – kontroliuoti, kaip laikomasi naudojimosi vairuotojų ir keleivių saugos diržais bei vaikams skirtomis specialiomis sėdynėmis tvarkos.

„Kelių eismo taisyklės reglamentuoja saugos diržų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimo tvarką, tačiau vairuotojų atsakomybės dėl savo ir keleivių saugumo stoką įrodo kasdien išaiškinami taisyklių pažeidimai bei eismo įvykių padariniai“, – sakė Kauno kelių policijos atstovė spaudai Gražina Jasiūnienė.

Pareigūnė teigė, kad praėjusią savaitę vykusios akcijos metu Kaune buvo išaiškinta ir nubausta daugiau kaip 150 vairuotojų ir keleivių, neužsisegusių saugos diržų.

Už tai, kad neprisisega saugos diržais, pirmą kartą vairuotojas gali būti baudžiamas bauda nuo 100 iki 200 Lt. Per metus sulaikius antrą kartą už tą patį pažeidimą vairuotojui jau skiriama bauda nuo 200 iki 300 Lt arba mėnesiui atimamas vairuotojo pažymėjimas.

„Taip pat buvo patikrinta keletas vaikų lopšelių-darželių, kur teko pastebėti, kad ne visi tėvai rūpinasi savo vaikų saugumu. Jie, matyt, nesupranta, kokios skaudžios pasekmės laukia įvykus eismo įvykiui“, – sakė G.Jasiūnienė. Tiesa, akcijos metu už pastarąjį pažeidimą tėvai nebuvo baudžiami, o tik įspėjami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min