Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 7d. 12:29

Bažnyčios tarnų bėdos – kaip ant delno

Storos Bažnyčios sienos slepia daug paslapčių.
„Scanpix“ nuotr. / Storos Bažnyčios sienos slepia daug paslapčių.

Kariuomenė ir Bažnyčia ryžosi nebesitaikstyti su akis ilgus metus badančiu skauduliu – kitą savaitę iš pareigų turėtų trauktis bėdų dėl alkoholio turintis kariuomenės vyriausiasis kapelionas Juozas Gražulis, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Pasirodo, apie šią J.Gražulio, Seimo nario Petro Gražulio brolio, bėdą jau seniai žinojo ir buvę krašto apsaugos ministrai, ir kolegos kapelionai, tačiau niekada garsiai nekalbėjo.

Dar prieš septynerius metus apie J.Gražulio elgesį kariuomenės ir Bažnyčios vadovybei jau buvo pranešęs buvęs vyriausiasis kariuomenės kapelionas kunigas Alfonsas Bulotas. Tik niekas jo nenorėjo girdėti.  

Arkivyskupas S.Tamkevičius man rėžė: "Dink iš mano akių", sakė kunigas.Tiesa, A.Bulotas iki šiol turi skaudulių dėl to, kaip buvo atleistas iš vyriausiojo kariuomenės kapeliono pareigų ir nepaliktas dirbti net eiliniu kapelionu. „Labai norėjau ir prašiau kariuomenės ordinaro Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio, kad man būtų leista pasilikti kariuomenės ordinariate. E.Bartulio atsakyme man buvo nurodyta apie tolesnę, kaip kunigo, veiklą kalbėtis su arkivyskupu Sigitu Tamkevičiumi. Kai nuvykau pas jį, išgirdau širdį rėžiančius žodžius: „Dink iš mano akių!“.  

A.Bulotas spėja, kad Bažnyčios vadovybei nepatiko, jog jis per daug žinojo apie J.Gražulio nuodėmes. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min