Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bažnyčių varpų skambėjimu bus paminėta abortų legalizavimo sukaktis

Bažnyčios varpas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Bažnyčios varpas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį sukanka 55 metai, kai sovietinėje Lietuvoje buvo legalizuoti abortai. Per tą laiką nužudyta 2 mln. gimti galėjusių lietuvių, teigiama išplatiname pranešime spaudai

Lapkričio 23 d. 15 valandą, kuri švenčiama kaip Dievo Gailestingumo valanda, skambės Vilniaus arkikatedros ir kitų Lietuvos bažnyčių varpai tam, kad primintų apie nužudytus negimusius vaikelius, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.

1955 m. lapkričio 23 d. Lietuvoje buvo įteisinti abortai kūdikiams, dar neturintiems 12 savaičių, ir iki šiol tūkstančiai šeimų yra paliestos kūdikio netekties skausmo. 

Lapkričio mėnesį Lietuvos šeimos centrai kviečia į įvairius nedidelius renginius, skirtus Negimusio kūdikio dienai paminėti.

Lapkričio 27 d. vakare per liturginę Advento pradžią – laiko, kai Bažnyčia džiaugsmingai laukia Kristaus gimimo – Jo Šventenybė Popiežius Benediktas XVI Vatikane, Šv. Petro bazilikoje, švęs vigiliją už visą negimusią žmogišką gyvybę. Vilniaus arkikatedroje, atsiliepdami į popiežiaus Benedikto XVI kvietimą, rengiame maldos budėjimą – vigiliją už kiekvieną pradėtą gyvybę. Dievo Žodžio pamaldoms ir adoracijai vadovaus Vilniaus arkivyskupas metropolitas Kardinolas Audrys Juozas Bačkis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min