Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 17:44

Be saugos diržų dažniausiai važinėjasi Vilniaus apskrities vairuotojai

Saugos diržai
Saugos diržai

Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnyba informuoja, kad per penkias dienas nustatyta per pusantro tūkstančio atvejų, kai vairuotojai šalies keliuose važiavo neprisisegę saugos diržų.

Pasak Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnybos, šių metų gegužės 18–22 dienomis visoje šalyje policijos pareigūnai tikrino, ar vairuotojai ir keleiviai, važiuodami automobiliu, yra užsisegę saugos diržus, taip pat ar saugiai automobiliuose vežami vaikai.

Per penkias dienas išaiškinti 1 tūkst. 833 vairuotojų ir keleivių saugos diržų naudojimo tvarkos ir vaikų iki 12 metų vežimo automobiliuose taisyklių pažeidimo atvejai. Iš viso buvo patikrinti 18 tūkst. 82 automobiliai.

Organizuotos priemonės rezultatai parodė, kad nedrausmingiausi yra vairuotojai: nustatytas 1 tūkst. 581 vairuotojas, važiavęs neužsisegęs saugos diržo. Daugiausia tokių vairuotojų išaiškinta Vilniaus apskrityje – 273, Kauno – 267, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse – po 174, Šiaulių ir Telšių apskrityse – atitinkamai 141 ir 123.

Keleivių saugos diržų nenaudojimo atvejų išaiškinta 173 (Panevėžio apskrityje – 45, Šiaulių – 20, Kauno ir Klaipėdos apskrityse – po 17), taip pat nustatyti ir 79 atvejai, kai vaikai iki 12 metų buvo vežami nesilaikant Kelių eismo taisyklėse nustatytos tvarkos. Daugiausia pastarųjų pažeidimų (15) išaiškino Panevėžio apskrities, 13 – Kauno, 11 – Vilniaus apskrities policijos pareigūnai.

Temos: 1 Saugos diržai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min