2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 08 06

Be tualetų likę Jūros šventės svečiai pusdienį turėjo kentėti

Sekmadienį, kai po Jūros šventę dar vaikščiojo tūkstančiai svečių, visu pajėgumu veikė mugė, buvo išvežta dalis tualetų.
Tualetai
Tualetai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Mugės prekeiviai ir pirkėjai palei Danę, netoli „Teo“ pastato, sekmadienį nuo ryto turėjo kentėti – tualetai anksti ryte išvežti, niekas nesiskubino jų atgabenti. 

„Žmonių daugybė – visi skundėsi nerandantys tualetų. Prekeiviai irgi guodėsi“, – pasakojo mugėje papuošalus pardavinėjanti moteris. 

Iki tol visas Jūros šventės dienas šioje vietoje tualetų netrūko – jų Danės gatvėje pristatyta visa eilė. „Įsivaizduokit, žmonės su vaikais, nubėgti nėra kur, artimiausioje kavinėje tualetas irgi neveikė. Skambinom šventės organizatoriams, jie sakė, kad tai savivaldybės reikalas“, – 15min.lt pasakojo prekybininkė. Tualetai į Danės gatvę buvo grąžinti tik apie 15 val. 

Tuo tarpu senamiesčio gyventojai skundėsi prišlapintomis tarpuvartėmis ir laiptinėmis. 

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė pripažino, kad sekmadienį dėl tualetų įvyko nesusipratimas su šventės organizatoriais. Gavus skundų iš mugės prekeivių – tualetai buvo grąžinti. 

Iš viso Jūros šventės metu pastatyti 204 biotualetai visame mieste – kur kas daugiau nei praėjusiais metais. Tualetai buvo valomi po du, o kartais ir tris kartus per dieną. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min