Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 21d. 16:07

Bėgikai leidosi į 24-ąjį estafetinį „Baltijos kelio“ bėgimą

Tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviai
Organizatorių nuotr. / Tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviai

Penktadienį nuo Vilniaus katedros varpinės išlydėti 24 – ojo tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyviai. Šis bėgimas kiekvienais metais atkartoja gyvąją Baltijos kelio grandinę, kaip 1989 m. rugpjūčio 23-ąją, kai rankomis susikibo visų trijų Baltijos šalių gyventojai – nuo Vilniaus Arkikatedros aikštės – iki Talino parlamento, informuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Istorinio bėgimo organizatorius Vidmantas Dobrovolskas pasidžiaugė, kad yra tokių entuziastų, kurie šiemet iki Talino bėgs jau 24-ąjį kartą. Vyriausias bėgikas – Piotras Silkinas iš Kretingos – neseniai atšventė savo 74- ąjį gimtadienį.
  
„Šis bėgimas  atspindi trijų Baltijos šalių vienybę ir patriotiškumą. Per dieną 31 dalyvis – 10 latvių ir 21 lietuvis, – pakaitomis įveiks apie 30 kilometrų. Per tris dienas planuojame nubėgti 600 kilometrų“, –  sake V.Dobrovolskas. 

Kartu su Vilniaus meru bėgimo dalyvius išlydėjo ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius. Bėgikus palaimino kunigas Ričardas Doveika.  

Rugpjūčio 23 d. apie 18 val. bėgikai laukiami Taline, Parlamento kieme.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min