Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 1d. 17:15

Bėgo aplink Gargždus

Bėgimas aplink Gargždus
Organizatorių nuotr. / Bėgimas aplink Gargždus

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Klaipėdos rajono, Gargždų miestelio gyventojai pažymėjo ne tik visą savaitgalį trukusiais renginiais bet ir tradiciniu bėgimu aplink Gargždus.

 

Jame rungėsi beveik 100 dalyvių iš viso Klaipėdos regiono. Jauniausiojo bėgimo dalyvio amžius viršijo vos 3,5 metų, tuo tarpu vyriausiojo – siekė net 68. Daugiau nei pusė bėgimo dalyvių varžėsi vaikų ir jaunimo amžiaus grupėse.

Organizatorių nuotr./Bėgimas Gargžduose
Organizatorių nuotr./Bėgimas Gargžduose


„Bėgimas – puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma, o taip pat – puiki galimybė pažymėti atmintiną dieną,- sakė antrąkart Birželio 1-osios sporto renginius Gargžduose kompanijos „Mars Lietuva“ korporatyvinių reikalų vadovas Ramūnas Severinas. – Dauguma tradicinių, milžiniško populiarumo sulaukiančių bėgimo varžybų visame pasaulyje buvo pradėtos rengti panašiomis aplinkybėmis, todėl tikimės, kad ši graži tradicija bus ir toliau puoselėjama Gargžduose bei ilgainiui pritrauks vis daugiau dalyvių iš Klaipėdos krašto ir visos Lietuvos“.
 

Be svarbiausiu birželio 1-osios minėjimo akcentu tapusio bėgimo, Gargžduose buvo rengiami koncertai po atviru dangumi, įvairių sporto šakų turnyrai, jaunųjų miestelio bei regiono talentų pasirodymai, į dangų pakilo per 1000 vaikų paleistų įvairiaspalvių balionų.

Temos: 2 Bėgimas Gargždai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min