TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Belgija atstovaus Lietuvai išduodant šengeno vizas keturiose Afrikos valstybėse

Susitarimo pasirašymo akimirka
URM nuotr. / Susitarimo pasirašymo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 1 dieną įsigalios Lietuvos ir Belgijos susitarimas, pagal kurį Belgija atstovaus Lietuvai išduodant Šengeno vizas Burundyje, Kongo Demokratinėje Respublikoje, Nigerijoje ir Ruandoje.

Šis susitarimas supaprastins atvykimą į Lietuvą – užsienio valstybių piliečiai tose valstybėse, kuriose Lietuvai atstovaus Belgijair kuriose nėra Lietuvos atstovybių, galės kreiptis į Belgijos ambasadas dėl vizų kelionėms į Lietuvą.

Liepos 1 dieną taip pat įsigalios Vilniujebirželio 21 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministrės Astos Skaisgirytės Liauškienės ir Belgijos ambasadoriaus Lietuvoje Christiano Verdonckopasirašytas Lietuvos ir Belgijos susitarimas, numatantis, kad Kongo Demokratinės Respublikos sostinėje Kinšasoje užsienio valstybių piliečiai prašymus išduoti Šengeno vizas į Lietuvą galės pateikti bendrame prašymų išduoti Šengeno vizas priėmimo centre.

Panašius susitarimus dėl atstovavimo Lietuva yra sudariusi ir su Austrija, Danija, Estija, Graikija, Latvija, Norvegija, Slovėnija, Suomija, Vengrija irVokietija.

Vizų išdavimo srityje Šengeno erdvei priklausančios šalys Lietuvai šiuo metu atstovauja 22 valstybėse įvairiuose pasaulio regionuose. Lietuvos diplomatinės atstovybės ir konsulinės įstaigos kitoms Šengeno valstybėms atstovauja vienuolikoje užsienio šalių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min