Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Benamių globėja nori į Prezidentūrą

Šaltinis: 15min
0
A A

Pretendentų po rinkimų įsitaisyti prezidento kėdėje ratas plečiasi. Apie savo ketinimus kandidatuoti prezidento rinkimuose prabilo 41-erių metų klaipėdietė Vilma Juostė. Kaip praneša portalas lrytas.lt, moteris jokiai partijai nepriklauso ir savo kandidatūrą kels pati.

Teisininkės diplomą turinti uostamiesčio gyventoja V.Juostė (buvusi Kersnauskienė) prieš šešetą metų išgarsėjo kaip benamių globėja. Savo privačiame name Klaipėdos centre ji priimdavo gatvės valkatas, juos pamaitindavo, leisdavo išsimaudyti. Tačiau reikalavo gyventi padoriai ir negirtuokliauti.
Šiemet klaipėdietė įregistravo V.Juostės labdaros ir paramos fondą „Urbi et orbi“. Stengdamasi surinkti lėšų, kuriomis galėtų paremti vargetas, moteris kreipėsi ir į seimūnus. Tačiau atsakymų sulaukė tik iš dviejų. V.Juostė sakė susidūrusi ir su įstatymų  užtvaromis, kai panoro į savo labdaros fondą priimti du darbuotojus. Žmonės esą sutiko dirbti nemokamai, tačiau mūsų įstatymai to neleidžia. Tad V.Juostė turėjo jiems nustatyti mėnesio algas po 4 litus 85 centus.

Kol kas į prezidento postą taikosi daugiau moterų nei vyrų. Pastarieji apie savo ketinimus vis dar tyli.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min