TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bendrovę „Aukštaitijos vandenys“ krėtė STT agentai

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį į Panevėžio vandens tiekimo bendrovę „Aukštaitijos vandenys“ atvykę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai 48 valandoms sulaikė ir apklausai išsivežė 56 metų bendrovės generalinį direktorių Rimantą Liepą bei dar kelis darbuotojus. Baigiantis darbo dienai jų apklausa dar nebuvo pasibaigusi.

Kaip pranešė „Lietuvos ryto TV“, STT Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys patvirtino tai, kad generalinis direktorius yra apklausiamas, tačiau sakė, jog oficiali informacija dėl to bus pateikta tik rytoj.

Neoficialiomis žiniomis, STT agentai įtaria, jog galėjo būti grobstomos bendrovės lėšos, kurios buvo skirtos vandenų bendrovės plėtrai, o konkrečiai, nuotėkų valymo, naujų tinklų tiesimo ir statybos darbams. Kai kurie pareigūnai neslėpė, kad R.Liepa yra apklausiamas didelėje byloje, tačiau šiandien niekam jokie įtarimai dar nebuvo pateikti.

Naktį R.Liepa ir cecho viršininkas Virginijus Gečiauskas, kuris šioje byloje veikiausiai tėra liudytojas, turėtų praleisti areštinėje, o rytoj jų parodymai turėtų būti patvirtinti teisme. Tada ir bus sprendžiamas tolimesnis jų likimas.

Bendrovė „Aukštaitijos vandenys“ jau seniai buvo vadinama „politikų lesyklėle“, nes joje vienas po kito direktoriais buvo įdarbinami įvairių partijų šulai. Šiuo metu joje direktoriumi statybos reikalams dirba partijos „Tvarka ir teisingumas“ Panevėžio skyriaus pirmininkas Sigitas Činga, Darbo partijos miesto skyriau vadovas Petras Narkevičius direktoriauja ir rūpinasi tinklų plėtra, konservatorius Vidmantas Baltramiejūnas irgi dirba direktoriumi.

„Aukštaitijos vandenyse“ dirbo ir du generalinio direktoriaus R.Liepos sūnūs.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min