Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Benediktą Juodką, švenčiantį 70-ąjį jubiliejų, pasveikino šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė

Dalia Grybauskaitė ir Benediktas Juodka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė ir Benediktas Juodka
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininką, ilgametį Vilniaus Universiteto rektorių, Profesorių Benediktą Juodką 70 metų jubiliejaus proga.

„Esate žmogus, kuris nepripažįsta tobulybės ribų ir visada žengia pirmyn. Vedamas žinių troškimo ir darbštumo, Jūs padėjote šiuolaikinei biochemijai žengti pirmuosius žingsnius Lietuvoje. Dalijotės Lietuvos mokslo pasiekimais su užsienio universitetais ir tyrimų centrais. Principingai ugdėte studentus, kurių darbai šiandien yra vertinami mokslo pasaulyje. Sąžiningai ir diplomatiškai vadovavote Lietuvos mokslų akademijai ir Vilniaus universitetui. Didžiuodamasis savo lietuviška kilme, atvėrėte Vilniaus universiteto lobynus karaliams, prezidentams ir kiekvienam žmogui. Entuziastingai stiprinote ir garsinote alma mater mokslinį potencialą", – rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Pasak šalies vadovės, B.Juodkos darbai ir mokslo pasiekimai yra plačiai vertinami Lietuvoje bei pasaulyje, o darbo principai yra sektinas pavyzdys profesoriaus studentams ir kolegoms.

Professorius B. Juodka portalui 15min.lt tvirtino nešvenčiantis gimtadienių ir jų nemėgstantis.

„Aš nešvenčiu savo gimtadienių, noriu pasakyti, kad jų labai nemėgstu, man tai tikrai nesvarbu. Aš apskritai, net iki tų (Sausio 13-osios – 15min.lt past.) įvykių nešvenčiau, nemėgstu tų gimtadienių. Tai nesusieta su tais įvykiais, nešvenčiu ne todėl, kad buvo aukos ir pan., bet iš principo, nemėgstu tų dalykų.“

„Tai mano principai, nemėgstu tų šou. Neminiu tų gimtadienių – su artimaisiais papietaujame, siaurame rate. Vieną sūnų turime, jis su savo moterimi, taigi, tik šeimos rate“, –  15min.lt kalbėjo  B.Juodka.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min