„Beveik naujas SPA miesto centre Modernizavome požeminį viešąjį tualetą V.Kudirkos aikštėje – juo jau galima naudotis nemokamai visą parą. Tualetas pritaikytas ir žmonėms su negalia.
Įdiegėme bekontaktę automatiką – vanduo, muilas, nuleidimas ir apšvietimas veikia be prisilietimo.
Atnaujinome ir vidų: išplanavimą, apdailą, inžinerines sistemas – nuo elektros iki nuotekų bei vėdinimo. Sumontavome vandalams atsparią įrangą, įrengėme šildomas grindis, pastatėme kūdikių vystymo stalą“, – skelbia „Grinda“.
Bendrovė skelbia, kad iki gruodžio planuoja atidaryti dar du triviečius, savaime išsiplaunančius tualetus Bazilijonų g. 5. Šioje vietoje yra senas požeminis tualetas – jau birželio 22 d. bus pradėti jo griovimo darbai.