Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bibliotekoje – gyvasis klasikas J.Erlickas ir floristikos guru P.Hessas

Juozas Erlickas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Juozas Erlickas
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vieną jų vadina gyvuoju lietuviškos literatūros klasiku. Kitas pats save pristato kaip žmogų, gimusį lysvėje. Abu juos bus galima išvysti šią savaitę Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.

Pirmadienį 60-metį švenčianti biblioteka savo lankytojus pakvies į pasimatymą su žodžio meistru Juozu Erlicku, o rytoj – su viso pasaulio floristų draugu vadinamu garsiuoju floristu Peteriu Hessu. Abu renginiai – jubiliejinio maratono dalis.

Savo gerbėjams J.Erlickas žinomas ne tik kaip knygų autorius ir publicistas. Keletą kartų per metus jį galima išvysti ir koncertuojantį su grupe muzikantų. Būtent Erlickas muzikantas žada atvykti į Kauną ir šįkart. Tačiau susitikime bibliotekoje J.Erlickas ne tik dainuos, bet ir skaitys savo eiles.

Pasak bibliotekininkų, šiuo renginiu bibliotekos Skaitytojų klubas grįžta pas literatūros mylėtojus.

Floristikos guru

Antradienį bibliotekoje viešės neįprastas svečias – floristas dekoratorius Peteris Hessas. Ne kartą anksčiau Kaune viešėjęs ir seminarus būsimiesiems floristams vedęs šveicaras šįkart pristatys savo knygą „Floragraphie“.

P.Hessas Kaune lankėsi ne kartą
P.Hessas Kaune lankėsi ne kartą

„Esu gimęs gėlių lysvėje. Kelios mano protėvių kartos užsiėmė gėlių auginimu ir jų komponavimu. Tad mano veikla, floristika ir su tuo susiję kiti dalykai, buvo nulemti iš anksto“, – yra sakęs menininkas.

Prieš kurį laiką P.Hessas įkūrė tarptautinę mokyklą „Interflora“, kuri šiuo metu turi atstovybes 74 šalyse. Pats P.Hessas daug laiko praleidžia keliaudamas ir skaitydamas paskaitas. Tačiau teorinė veikla neužgožia kūrybos: floristas kasmet dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose floristikos ir žemės meno festivaliuose. Kad jo kūriniai vertinami ne tik šio meno atstovų, įrodo jam patikėti projektai. Pavyzdžiui, P.Hessas kelerius metus buvo atsakingas už Šventojo Sosto renginių apipavidalinimą gėlėmis. Taip pat yra dirbęs ir šeichams, kino žvaigždėms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min