Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bibliotekoje įsikurs Mažoji knygų mugė

Biblioteka
Bibliotekos nuotr. / Mažąją knygų mugę rengiantys bibliotekininkai nori atskleisti, kokie ryšiai sieja juos, skaitytojus ir leidėjus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno apskrities viešoji biblioteka šiandien laukia lankytojų antplūdžio. Čia nuo 10 iki 20 val. vyks Mažoji knygų mugė.

Renginyje svečiuosis daugiau nei 20 leidyklų iš didžiųjų Lietuvos miestų, jos pristatys įvairių žanrų knygas: nuo grožinės literatūros, iki enciklopedijų, mokslo knygų, kelionių vadovų. Pasak renginio organizatorių, mugės tikslas - pristatyti visuomenei ryšį tarp leidėjo, bibliotekos ir skaitytojo. „Norėjome parodyti, kad šis ryšys nuolatinis ir labai glaudus. Taip pat suteikti progą kauniečiams apsilankyti knygų mugėje. Visą dieną lankytojai galės pigiau įsigyti knygų, susitikti su autoriais ir apžiūrėti parodas. Tai visapusiškas renginys, į kurį įėjimas nieko nekainuoja“, – sakė Kauno apskrities viešosios bibliotekos viešųjų ryšių specialistė Edita Urbonavičienė.

Su kauniečiais pabendrauti atvyks įvairių leidinių autoriai. Šiandien 15.30 val. kvies žurnalo „Meisteris ir Margarita“ kūrybiniai darbuotojai. 16 val. savo patirtimi rašant pirmąsias knygas dalinsis dailininkai Marius Jonutis, neseniai išleidęs knygą „Kirminas paukštis. Tavo pirmoji knyga apie skraidymo meną“ ir Mikalojus Vilutis, kurio knyga „Tortas“ taip pat šio sezono naujiena. Tuo pačiu metu skaitytojams bus pristatytos Algirdo Gamziuko knygos „Padangių vyčiai“ ir „Lietuvos karinė aviacija“. Su skaitytojais bendraus autorius ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas Gintautas Deksnys. Besidomintiems liaudies medicina reikėtų į biblioteką užsukti 17 val. Tuo metu Filomena Taunytė pristatys savo knygas „Pats sau daktaras“, „Kiek sveria siela“, „7 nuodėmės ir 12 ligų“, „9/10 laimės“ ir „Laimingas senelių gyvenimas“. 18 val. salėje įvyks  Jasmuheen (Australija) knygos „Harmoningas gydymas“ pristatymas, o po valandos bus galima iš arčiau susipažinti su knygos „Aš ir mano katė“ autore – Neringa Jagelavičiūte.

Visą Mažosios knygų mugės programą galima rasti interneto puslapyje www.kvb.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min