Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bibliotekoje išsiskleis meno vėduoklė

Vėduoklė
Vėduoklė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį I.Simonaitytės bibliotekoje, Gerlacho palėpėje, bus pristatomas Dalios Bielskytės ir Danutės Žalnieriūtės poezijos ir dailės albumas „Vėduoklė“.

Knyga „Vėduoklė“ – retas dailės ir poezijos sintezės pavyzdys, kai nė viena iš autorių nedominuoja. Unikaliems grafikės Danutės Žalnieriūtės grafikos darbams – subtilioms ir rafinuotoms vėduoklėms – jautriai atitaria lengvi, bet stipraus emocinio krūvio Dalios Bielskytės trioletai. Plazdanti vėduoklių grafika ir griežtos formos poezija persipina ir sudaro nedalomą visumą.

„Vėduokle galima atsivėsinti kaitrią vasaros dieną, galima koketuoti ar duoti sutartą ženklą, paslėpti ašaras, juoką ar skausmą. Bet tobulai vėduoklės formai galima suteikti ir visai kitą prasmę, nesusijusią su jos paskirtimi... Erdvė kūrybai beribė,” – sako grafikė Danutė Žalnieriūtė.

„Man gražu visa, kas skleidžiasi – žodis, pumpuras, širdis, vėduoklė...“ – priduria poetė Dalia Bielskytė.

Renginyje dalyvaus knygos autorės, menotyrininkė Kristina Jokubavičienė, literatūrologas Marijus Šidlauskas, Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Rimantas Černiauskas.

Trioletus skaitys aktorė Virginija Kochanskytė, arfa skambins Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro artistė Danguolė Martusevičienė. 

Renginys I.Simonaitytės bibliotekoje – pirmadienį, 17.30 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min