Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželį į Kauno darbo biržą kreipėsi mažiau žmonių

„Neribokite savęs – jei iki šiol dirbote dažytoju, nebūtinai turite ieškoti tokio paties darbo. Pagalvokite ką mokate dar“, – pataria B.Gruževskis.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Birželį Kauno darbo biržos duris varstė mažiau darbo netekusių žmonių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio mėnesį Kauno darbo biržoje buvo įregistruoti 3,2 tūkst. bedarbių – mažiau nei per kitus ankstesnius šių metų mėnesius. Tačiau iš viso nuo metų pradžios į Kauno darbo biržą jau kreipėsi per 24 tūkst. darbo neturinčių asmenų. Tai yra beveik tiek pat, kiek per visus praėjusius 2008 metus.

Liepos 1 dienos duomenimis, Kauno darbo biržoje iš viso buvo įregistruota 22,8 tūkst. bedarbių arba 8 proc. visų darbingų Kauno miesto ir rajono gyventojų. Registruotas nedarbas per mėnesį išaugo 0,4 proc. punkto, o bendras darbo biržoje įregistruotų asmenų skaičius padidėjo 1,1 tūkst. arba 5,3 proc.

Šiuo metu 42,6 proc. visų Kauno darbo biržoje įregistruotų bedarbių yra moterys, 57,4 – vyrai.  13,5 proc. įsiregistravusiųjų – jaunesni nei 25 metų.

Birželį Kauno darbo biržos duomenų bazėje ieškantiems darbo iš viso buvo pasiūlytos 989 laisvos darbo vietos. Darbuotojų reikėjo paslaugų sektoriuje, pramonėje, statybose, žemės ūkyje. Daugiausia darbo pasiūlymų buvo pardavėjams, tarptautinio krovinių vežimo vairuotojams, betonuotojams, siuvėjams, virėjams, pastatų izoliuotojams, suvirintojams, o taip pat pardavimo vadybininkams, administratoriams, buhalteriams. Per birželį, darbo biržai padedant, įsidarbino 1212 asmenų.

Birželio mėnesį Kauno darbo birža gavo 13 pranešimų apie darbuotojų atleidimus ir bankrotus įmonėse. Iš viso praėjusį mėnesį buvo įspėti apie atleidimą 393 darbuotojai. Tai 4 proc. daugiau nei gegužę. Daugiausia pranešimų gauta iš smulkių ir vidutinio dydžio įmonių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min