TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Biudžetas didinamas tik svarbiausioms išlaidoms

Kai kurie autobusų keleiviai tvirtina negalintys pasipildyti mėnesinio elektroninio bilieto prekybos centro kasose.
G.Kubiliūtės nuotr. / Daugiausia pinigų atiteks vežėjams kompensacijoms už lengvatas turinčių keleivių vežimą, jiems bus skirta 2,3 mln. Lt.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos savivaldybė didindama šiemetinio biudžeto išlaidas, papildomai pinigų nori skirti vežėjams, valdininkų darbo užmokesčiui ir kitiems reikalams.

Biudžetą nutarta didinti, nes trūksta lėšų kai kurioms paslaugoms, be to, gauta pinigų iš valstybės biudžeto. Praėjusią savaitę iš valstybės Klaipėdos miesto savivaldybei papildomai iš viso skirta daugiau 144 tūkst. Lt. O apie pustrečio milijono papildomoms išlaidoms bus skiriama iš gerai į biudžetą surenkamo gyventojų pajamų mokesčio.

Anot Klaipėdos savivaldybės Finansų skyriaus vedėjos Rūtos Kambaraitės, daugiausia pinigų atiteks vežėjams – kompensacijoms už lengvatas turinčių keleivių vežimą. Jiems bus skiriama 2,3 mln. Lt. Papildomų lėšų prireikė, nes nepakako skirtų asignavimų atsiskaityti su vežėjais už spalio ir lapkričio mėnesiais suteiktas paslaugas.

Kita didelė suma, anot R.Kambaraitės, numatoma Lypkių gyventojų iškeldinimui iš Klaipėdos ekonominės zonos. Dviejų gyventojų iškeldinimo išlaidas iš miesto biudžeto išieškojo antstoliai.

Tačiau, pasak R.Kambaraitės, valstybė vėliau kompensuos šias išlaidas.

205 tūkst. Lt papildomai planuojama skirti savivaldybės tarnautojų darbo užmokesčiui.

Kitose sferose finansavimas mažinamas – socialinės atskirties mažinimo programai vykdyti, miesto tarybos nariams nebus skirta 86 tūkst. Lt, numatytų komandiruotėms, kvalifikacijos kėlimui, išmokoms padengti kanceliarines išlaidas, kadangi kai kurie politikai jų atsisakė.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min