Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 6d. 14:01

Botanikos sode – spektaklis „NA-MAI“

Muzikos ir šokio spektaklio plakatas
Muzikos ir šokio spektaklio plakatas

„Atostogų ir kelionių metui pasibaigus, ateina laikas sugrįžti namo“, – taip pristatydami naują renginį sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sodo darbuotojai.

Penktadienį Botanikos sode debiutuos naujas šokio ir muzikos spektaklis „NA-MAI“. Pasak jo autorių, šiame kūrinyje gilinamasi į visiems aktualią „namų“ temą. Juk namai žmonėms – saugumo, vidinės atramos, gyvybės ir kūrybinės energijos šaltinis.

„Spektaklyje šokiu ir muzika tyrinėjamos ir atskleidžiamos skirtingos sąvokos „namai“ dimensijos. Žaidžiame su asociacijomis ir prasmėmis. Juk namai yra tai, kas mus lydi visą gyvenimą – daiktai, aplinka, žmonės“, – teigė projekto vadovė Audronė Molytė.

Spektaklyje plėtojamą žmogiškojo sąmoningumo tematiką ji pradėjo dar naujosios operos projektu „Mitas konceptualiai“, kuris buvo specialiai sukurtas Šv. Jurgio bažnyčios, esančios Kaune, erdvei. Šį kartą projektas kuriamas taip pat tam tikrai aplinkai – dvarui, todėl jo premjerą žiūrvai galės išvysti dviejose dvaruose – Aukštosios Fredos (VDU Kauno botanikos sode) ir Žeimių.

Pasak projekto autorės, šios erdvės yra išsaugojusios autentiškas detales – laiptus, laiptinės aikšteles, kurios spektaklyje virs natūralia scenografija.

Spektaklį bus galima pamatyti rugsėjo 10 d., 20 val., Kauno botanikos sode, o rugsėjo 12 d., 20 val., Žeimių (Jonavos raj.) dvare.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min