Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brakonieriavęs inspektorius neteks įgaliojimų

Pavadinimas
Aplinkos ministerijos nuotr. / Brakonieriavęs inspektorius neteks įgaliojimų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinės aplinkos apsaugos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos pareigūnai sulaikė du brakonierius. Vienas iš jų – neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius.

Inspekcijos Gyvūnijos naudojimo kontrolės skyriaus pareigūnai brakonierius sučiupo prieš kelias dienas – kuomet vykdė prie Neries upės ir jos intakų. Ankstyvą rytą Elektrėnų savivaldybėje, prie Bražuolės upelio, užklupti piliečiai A. O. ir J. T. Jie draudžiamais duriamaisiais įrankiais – žeberklais – buvo nudūrę 6 šlakius (5 pateles ir 1 patiną).

Įtartiną automobilį pastebėjusius ir pasalą surengusius pareigūnus pribloškė ne tik įžūlus vyrų brakonieriavimas, bet ir faktas, kad A. O. – neetatinis Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento aplinkos apsaugos inspektorius. Jis dar bandė įtikinti pareigūnus vykdęs aplinkosaugos reidą.

Pažeidėjams gresia baudos iki 700 Lt. Gamtai padaryta žala, kurią teks atlyginti brakonieriams, siekia 10179 Lt. A. O. suteikti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus bus panaikinti.

“Neskirstome pažeidėjų į “savus” ir “svetimus”. Niekam nėra ir nebus taikomos jokios išimtys. Aplinkos ministerijos ar jai pavaldžių įstaigų pareigūnai už brakonieriavimą ar kitas neleistinas veiklas atsako lygiai taip pat, kaip ir paprasti piliečiai. Netgi griežčiau, nes tokiais atvejais jiems dar taikomos drausminės nuobaudos, galiausiai gali tekti netgi atsisveikinti su tarnyba”, – teigia aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas.

Primename, jog nuo spalio 1 dienos vyksta antrasis akcijos “Lašiša – 2009” etapas. Aplinkosaugininkai kartu su policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais stebi vandens telkinius ir vykdo pažeidėjų paiešką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min