Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brolis Astijus: Lietuva, būkime komanda

Brolis Astijus
Projekto „Varom už už Lietuvą“ nuotr. / Brolis Astijus
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien, prieš pat Jūros šventės atidarymą Klaipėdoje, žygio „Varom už Lietuvą“ dalyviai įveikė atkarpą, kurią galima vadinti vilties keliu. Pažymint savanorystės metus, susisiekimo ministras Eligijus Masiulis bei brolis Astijus, varydami tautos kamuolį, atidarė rekonstruotą Klaipėdos Savanorių gatvę, kuri veda tiesiai į tuo pat metu atidarytą „atgaivos oaze“ vadinamą Šv. Pranciškaus onkologijos centrą.

Nuo šiol šiame centre šeimininkaus žmonės, kuriuos visų pirma morališkai palaužė žinia apie sunkią ligą.

Nors purškė lietutis, ministras ir broliai „Varom už Lietuvą“ kamuolį varė puikiai nusiteikę, lydimi orkestro ir pakeliui krėtė pokštus – brolis Astijus pademonstravo puikų dėjimą iš viršaus.

„Idėja – varom už Lietuvą, varom per Lietuvą, varom su Lietuva – man atgaivina širdį ir dar kartą parodo, kad esam viena šeima,“ – sakė brolis, pridurdamas, kad tikintis, jog kamuolį įžaidžia ne tik lietuvių, bet ir kitų tautybių žmonės, gyvenantys Lietuvoje.

„Kamuolys yra apvalus kaip ir mūsų draugystės ratas. Taigi, kai turėsite kamuolį rankoje, prisiminkite draugystę; kad vienas su kamuoliu nieko nepadarysi – reikalingas komandos draugas. Taigi Lietuva, būkime komanda!“ – kvietė brolis Astijus.

„Į šį žygį prisijungia tūkstančiai, dešimtys tūkstančių žmonių, reiškiančių viltį ir tikėjimą, kad Lietuva yra stipri šalis. Šalis, kurioje gera gyventi ir kurioje visi lietuviai draugiškai vieni kitiems linki pergalių ir sėkmingo mūsų krepšininkų starto,“ – sakė E. Masiulis.

Onkologijos centro atidarymo metu kartu su naujosios Šv.Pranciškaus koplyčios varpais buvo pašventintas ir „Varom už Lietuvą“ kamuolys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min