Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 gegužės 28d. 12:55

Bronius Bradauskas apsisprendė: „Grįšiu“

Bronius Bradauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Bronius Bradauskas

Ilgamečiam Lietuvos socialdemokratų partijos nariui Broniui Bradauskui Europos Parlamento (EP) rinkimai buvo sėkmingi. Ne, juose B.Bradauskas nedalyvavo, tačiau į EP išrinkus Seimo narį Juozą Oleką politikui atsivėrė galimybė grįžti dirbti į Lietuvos parlamentą. Antradienį B.Bradauskas priėmė sprendimą. Jis grįš.

„Grįšiu“, – užtikrintai 15min sakė jis.

Labiausiai B.Bradauskas norėtų dirbti Aplinkos apsaugos arba Biudžeto ir finansų komitetuose, tačiau sako suprantantis, kad ten vietos gali neatsirasti ir žadėjo jokių salygų nekelti.

„Teks tenkintis tuo, kas yra“, – sakė jis.

J.Olekas dirbo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete. Tačiau frakcija turi teisę savo atstovus komitetuose perdėlioti, kaip mano esant tinkama.

Kaip ir norisi tos laisvės, bet antra vertus, pertrauką padaryt galbūt ir reikėjo, nes gyvenime pamačiau, ką reikėtų dar taisyti.

B.Bradauskas sakė, kad sprendimą grįžti į Seimą priimti buvo nelengva, nes „žmogus įpranti prie didesnės laisvės“.

Kita vertus jis tikino pareigų visada turėjęs, tik prieš mėnesį atsisakęs Medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko pareigų, pasitraukęs iš partijos Kaišiadorių skyriaus pirmininko pareigų.

„Kaip ir norisi tos laisvės, bet antra vertus, pertrauką padaryt galbūt ir reikėjo, nes gyvenime pamačiau, ką reikėtų dar taisyti“, – aiškino jis.

B.Bradauskas sako, kad kuriame komitete Seime bedirbtų, vis tiek bandys taisyti teritorijų planavimą ir statybas reglamentuojančius įstatymus.

„Yra tokių spragų dabar, kai praktikoje susidūriau. Tai bandysiu siūlyti keisti. Jei nepavyks, tai bent dūšia bus rami, kad bandžiau“, – sakė jis.

Klausiamas, kas konkrečiai jam atrodo ydinga, B.Bradauskas kalbėjo apie biurokratiją, kuri naudinga tik projektuotojams.

„Galų gale pasižiūrėkite į Vilniaus miestą. Baigia visus skveriukus užstatyti. Tai jeigu taip Anglijoj Londoną užstatinėtų, tai ten jau būtų namas ant namo. O ten yra didžiuliai parkai, Hide parkas ir kiti, skverai, kurie neliečiami, o pas mus įstatymas leidžia viską daryti. Užstato bet ką“, – kalbėjo būsimas Seimo narys.

Paklaustas, kurio Vilniaus parko užstatymas jį papiktino, B.Bradauskas kalbėjo taip: „Pažiūrėkite, Vilniuje visi skverai, kurie buvo, Čiurlionio g., Gedimino pr. buvo skverai, buvusioj Komjaunimo g. – dabar Pylimo, skverai. Jūs neatsimenat, kokie jie buvo. Aš Vilniuje nuo 1961 m., jūs dar negimusi buvote, matyt. Aš puikiai atsimenu, kaip buvo, ir kaip dabar“.

B.Bradauskas Seime yra dirbęs šešiolika metų – nuo 2000 m. iki 2016 m.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min