Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bus tiriamos policijos sistemos personalo kaitos priežastys

Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos departamente prie VRM parengta apklausos anketa paliekantiems tarnybą policijoje arba konkrečioje policijos įstaigoje.

Nuo šiol kiekvienam policijos pareigūnui ar darbuotojui, paliekančiam tarnybą policijoje ar konkrečioje policijos įstaigoje, bus sudaryta galimybė be jokių pasekmių išsakyti savo nuomonę apie įvairius darbo policijos sistemoje ir konkrečioje policijos įstaigoje aspektus, teigiama išplatintame policijos pranešime.

Apklausos tikslas – rinkti informaciją apie pasitraukimo iš tarnybos priežastis, stengtis geriau suprasti, kodėl žmonės palieka tarnybą policijoje arba konkrečioje policijos įstaigoje, kaip jie suvokia ir vertina darbą policijos sistemoje. Tokiu būdu siekiama nustatyti esamas problemas ir atkreipti į jas Policijos departamento vadovybės ar kitos konkrečios policijos įstaigos vadovų dėmesį, taip pat nustatyti teigiamas policijos organizacijos ar konkrečios policijos įstaigos savybes, atitinkančias darbuotojų poreikius.

Apklausos anketą galės užpildyti kiekvienas policijos pareigūnas ar policijos sistemos darbuotojas, savo noru paliekantis tarnybą/darbą policijoje, arba atleidžiamas iš tarnybos policijoje, išskyrus policijos pareigūnus ar darbuotojus, atleidžiamus iš tarnybos policijoje neigiamais motyvais.

Darbuotojo užpildyta anketa iš karto pateks į Policijos departamento Personalo valdybos Psichologų poskyrį, tokiu būdu užtikrinant kiekvieno darbuotojo duomenų konfidencialumą. Gauta informacija bus analizuojama ir apibendrinama, remiantis gautais rezultatais, teikiami siūlymai situacijai policijos sistemoje arba atskiroje policijos įstaigoje gerinti.

Temos Tyrimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min