Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būsimiems automobilininkams atvers karjeros galimybes

Jaunieji vairuotojai aikštelėje dar kartą prisiminė egzaminus Regitros kieme.
A.Kripaitės nuotr. / Automobilininkų metodinę savaitę rengiami ir profesinio meistriškumo kursai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 4–8 dienomis Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje organizuojama automobilininkų metodinė savaitė. Savaitės programoje numatomi mokinių profesinio meistriškumo konkursai.

Taip pat šia proga pirmadienį, 13 val., planuojamas būsimų automobilių remontininkų, automobilių elektros įrengimų ir automobilių kėbulų remontininkų susitikimas su Karo prievolės administravimo tarnybos (KPAT) Klaipėdos teritorinio skyriaus bei Krašto apsaugos savanoriškų pajėgų (KASP) Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės atstovais.

Susitikimo metu mokiniai bus supažindinami su Lietuvos kariuomenės struktūriniais padaliniais. Pastaruoju metu aktyvėjančios jaunųjų specialistų emigracijos į užsienį prevencijai, bus kalbama su mokiniais apie galimybes įsidarbinti pagal specialybę Krašto apsaugos struktūriniuose padaliniuose.

Išbandyti save, pažinti kario gyvenimą galima tampant kariu savanoriu. Šias aplinkybes aptars ir  mokyklos bendruomenę su turima amunicija supažindins KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės atstovai.

Balandžio 7 d. Kelių policijos inspektorius Virgaudas Bružas kalbės su aštuoniolikmečiais apie jaunųjų vairuotojų drausmę ir atsakomybę Lietuvos keliuose.

Automobilininkų metodinės savaitės tikslas – sudaryti mokiniams galimybę pabendrauti su klientais, plėsti jų akiratį bei motyvuotai siekti meistriškumo savo pasirinktoje profesijoje.
 

Komentarai
Temos Verslas, Mokykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min