Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Butą siūlo išnuomoti išskirtinai nudistei

Buto šeimininkas nudistės nuomininkės internete ieško įdėjęs tokį skelbimą.
Kadras iš interneto svetainės. / Buto šeimininkas nudistės nuomininkės internete ieško įdėjęs tokį skelbimą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Viename interneto skelbimų puslapyje vilnietis skelbiasi miesto centre išnuomosiantis butą nudistei merginai. Šį būstą nuogalei vaikinas siūlosi išnuomoti „už neįtikimai mažą kainą“ tikėdamasis pagalbos ūkio darbuose.

Buto išsinuomoti ieškojusi vilnietė Eglė papasakojo, kad tarp nuomos skelbimų internete jai akis užkliuvo už pikantiškų nuotraukų ir teksto.

„Skaitinėjau internete skelbiamus nuomos skelbimus, kai akys užkliuvo už pikantiškų nuotraukų bei antraštės „Ieškome vienos nuomininkės n-u-d-i-s-t-ė-s (praktikuojančios nudizmą)“, – pasakojo vilnietė.

Skelbime merginai „be kompleksų nuogam kūnui“ vieną iš kambarių bute siūloma nuomotis už maždaug 100 Lt per mėnesį ir trečdalį komunalinių mokesčių sumos. Tokiomis sąlygomis butas sostinėje nuomojamas naujame daugiabutyje Šnipiškėse.

Česlovu prisistatęs skelbimo autorius tvirtino „nieko blogo nesiūlantis“.

„Su dabartine nuomininke skirtinguose kambariuose gyvename kaip šeima. Turiu negalią ir ji man daug padeda. Norėčiau to paties ir iš kitos nuomininkės“, – sakė jis.

Didelės nuomos neprašantis buto šeimininkas tvirtina iš nuomininkės laukiąs tik pagalbos namuose „ir jokių kitų minčių“.

„Jei merginos man pagelbėtų, išvirtų valgyti, neimčiau nė tos nuomos, užtektų už komunalinius mokesčius sumokėti. Tačiau, jei mergina namie nešeimininkautų, o grįžtų tik pernakvoti, ji turėtų susimokėti ir nuomos mokestį“, – negirdėtos nuomos sąlygas aiškino vaikinas.

Nėra kaip bausti

Policijos departamento atstovė spaudai Danutė Daunoravičiūtė teigė, kad už tokį skelbimą niekas negali būti nubaustas.

„Nudizmas – tai tiesiog pomėgis. Jis nėra draudžiamas, kaip ir nudistų paplūdimiai“, – lygino ji.

Pasak jos, baudžiamuoju atžvilgiu lygiai taip pat traktuojamas galėtų būti ir skelbimas, kuriame ieškoma nerūkančio nuomininko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pasas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min