Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Būties jaukumos“ savanorių tikslas – daugiau gėrio ir supratimo visuomenėje

„Būties jaukumos“ savanorių šypsenų dalijimo akcija Klaipėdoje
facebook.com nuotrauka / „Būties jaukumos“ savanorių šypsenų dalijimo akcija Klaipėdoje
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Nuo pat „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ projekto pradžios jame dalyvaujanti viešoji įstaiga „Būties jaukuma“ savanoriams siūlo prisidėti prie iš pirmo žvilgsnio paprastos, tačiau kartu ir sudėtingos veiklos – padėti žmonėms įgyti pozityvaus bendravimo įgūdžių, dalintis gerumu ir skatinti įsitraukti į visuomeninę veiklą. Įstaigos vadovė tikina, kad čia jauni žmonės ne formaliai atbūna savanorystei skirtą laiką, bet iš tiesų pajaučia šio reiškinio naudą sau patiems.

Puiki proga susipažinti su Klaipėda

Klaipėdoje įsikūrusios viešosios įstaigos „Būties jaukuma“ vadovė Indrė Gaudiešiūtė sako, kad susidomėję „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ projektu čia nuolat savanoriauja vienas arba du jaunuoliai.

„Projekte dalyvaujame nuo jo pradžios. Savanorystę jau baigė 3 savanoriai, iš kurių 2 pasiliko savanoriauti toliau. Šiuo metu turime 1 savanorę ir labai tikimės, kad jų prisijungs daugiau. Ypač laukiame dabar, nes liepos pabaigoje planuojame vaikų dienos stovyklą „Išeik į kiemą“, kuriai tikrai reikės aktyvių, norinčių smagiai užbaigti vasarą, savanorių“, – potencialius savanorius į „Būties jaukumą“ kviečia I.Gaudiešiūtė ir pridūrė, kad šiuo metu reikalingi dar bent du šia veikla susidomėję jaunuoliai.

„Būties jaukumos“ savanoriai
„Būties jaukumos“ savanoriai/facebook.com nuotrauka

Ji teigia, kad iki šiol visi savanoriauti nusprendę jaunuoliai į „Būties jaukumą“ atvyksta iš netoli uostamiesčio esančių mažesnių miestų – Telšių, Palangos, Kretingos ar Pagėgių.

Ji teigia, kad iki šiol visi savanoriauti nusprendę jaunuoliai į „Būties jaukumą“ atvyksta iš netoli uostamiesčio esančių mažesnių miestų – Telšių, Palangos, Kretingos ar Pagėgių.

„Dalis savanorių važinėja į Klaipėdą, kiti pasinaudoja galimybe ir čia nuomojasi būstą. Projekto galimybės leidžia jauniems žmonėms iš mažesnių miestelių aktyviau įsijungti į savanorišką veiklą, nesukant galvos dėl susidariusių išlaidų“, – pasakojo įstaigos vadovė.

Skleidžia gėrį ir pozityvumą

I.Gaudiešiūtė tikino, kad pagrindinis „Būties jaukumos“ tikslas yra siekis padėti žmonėms įgyti pozityvaus bendravimo įgūdžių, paskatinti ne tik jaunus žmones aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje ir dalintis gerumu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min