Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 7d. 23:09

Butkaičių kaimo ramybę trikdo palaidas vilkšunis: bijo išeiti iš namų

Vilkšunis
Kadras iš vaizdo medžiagos / Vilkšunis

Girdžių seniūnijos Butkaičių kaimo gyventojai, kaip patys sako, bijo išeiti iš namų, nes nežinia kur gali sutikti bene nuolat palaidą didelį šunį. Žmonės pyksta ne tik ant neatsakingų vilkšunio savininkų, bet ir ant seniūno: šis su pažeidėjais šnekasi, bet nebaudžia.

Butkaičiuose gyvenantis Kęstutis Barčas tikina nebegalintis taikstytis su tokiu nesiskaitymu ir nebaudžiamumu, kai kaimynų vilkšunis nuolat kelia pavojų.

„Tas šuo beveik kasdien palaidas laksto jau kokius septynerius metus. Anksčiau dar taip nekliūdavo. Tačiau dabar turiu du mažus vaikus. Žmona su jais net pasivaikščioti negali išeiti. Maža to, tas šuo ir į kiemus atbėga. Taip būti negali. Nuolat palaidas vilkšunis kelia rimtą grėsmę“, – įsitikinęs butkaitiškis.

K.Barčas negaili karčių žodžių šuns savininkams. „Jie laiko šunį namo viduje. Todėl paleidžia atlikti gamtinių reikalų. Sakyčiau, galėtų tik pas save kieme paleisti, bet ten visa tvora skylėta. Tai tas šuo, kur nori, ten bėga. O nuo atbėgusio šuns kaimas lakstyti turi. Tie kaimynai su mūsų kaimu nebendrauja, gyvena sau. Sakiau jiems ne kartą, kad susitvarkytų šunį, bet nekreipia dėmesio“, – sakė K.Barčas.

VIDEO: Palaidas vilkšunis Butkaičiuose

Vyras tikina kreipęsis į Girdžių seniūną Mindaugą Dilį, tačiau pagalbos nesulaukė.

„Žodžiu kreipiausi ne vieną kartą, daug kartų rašiau per socialinius tinklus, siunčiau nuotraukas, filmuotą medžiagą. Atsako, kad pasidomės. Tačiau jokių rezultatų nematome. Kaip galima taip elgtis? Jei yra pasikartojantys pažeidimai, jei jie fiksuoti, tai pagal tvarką turi būti skiriamos ir baudos. Nė viena nėra skirta. O seniūno kalbos, jei jis kalbasi, tų žmonių neveikia“, – piktinosi K.Barčas.

Butkaitiškiui neramu dėl savo šeimos. Pasak vyro, net jei šuo ir neįkąs, tai gali smarkiai išgąsdinti vaikus.

Girdžių seniūnas M.Dilys tikina, kad vilkšunio keliamas problemas žino, tačiau mano, kad dėl šuns besiskundžiantis Butkaičių gyventojas perdeda.

„Tikrai nėra taip, kad tas šuo nuolat lakstytų po kaimą. Būna, kad pabėga, kai ruja ar panašiai. Kadangi tas gyventojas nuolat būna namie, tai kiekvieną pabėgimą pamato ir fiksuoja“, – sakė M.Dilys.

„Jurbarko šviesa“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:47
19:28
00:40

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min