Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvę KGB rezervistai išmesti iš Tėvynės sąjungos

KGB bylos
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / KGB bylos
Šaltinis: 15min
0
A A

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Priežiūros komitetas trečiadienį iš partijos gretų pašalino buvusius KGB rezervo karininkus Romą Kalvaitį ir Stasį Okunevičių. Tai pasibaigus posėdžiui patvirtino Priežiūros komiteto pirmininkas, Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Pasak jo, šalinti nuspręsta abu partiečius, nepaisant to, kad vieno jų priklausymas KGB rezervui buvo nežinomas, o kitas apie šį savo biografijos faktą buvo informavęs partiją.

Pasak TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininko Arvydo Anušausko, nors S. Okunevičius turi nemažų nuopelnų, tai nesušvelnina fakto, kad partiją apie priklausymą KGB rezervui informavo tik praėjus 12 metų po įstojimo, kai 2005 m. buvo paviešintas neoficialus rezervistų sąrašas.

Tuo tarpu R. Kalvaitis niekada nepripažino priklausęs KGB rezervui ir apie tai neinformavo partijos. Abu minėti asmenys tvirtino neprieštarausiantys net griežčiausiam Priežiūros komiteto sprendimui. Apie sąsajas su KGB partijos nebuvo informavęs KGB rezerve vyr. leitenanto laipsnį turėjęs Romas Kalvaitis.

A.Anušauskas pažymėjo, kad abu partiečiai sutiko su pačiu griežčiausiu Priežiūros komiteto sprendimu.

Primename, kad neseniai KGB rezervistų atsikratė ir Darbo partija. KGB rezervui priklausę jos nariai partiją paliko patys.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min