Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs kaunietis grįžta su naujais kūriniais

Paulius Stalionis
Organizatorių nuotr. / Paulius Stalionis
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šį sekmadienį, spalio 24 dieną, restorane-klube „Papa Jazz“ įvyks pirmasis buvusio kauniečio, dainų autoriaus ir atlikėjo Pauliaus Stalionio susitikimas su savo kraštiečiais.

Romantiškais, patriotiniais ir linksmais kūriniais išgarsėjęs dainininkas, kauniečiams pristatys geriausias savo dainas, taip pat pateiks įvertinti naujų.

Muzikiniame pasaulyje P.Stalionis nardo nuo 1993 metų. Tuomet jis subūrė grupę „Legenda“, kuri aktyviai gyvavo 2 metus. Kartu su grupe spėjęs išleisti tris albumus nuo 1995-ųjų kaunietis „emigravo“ į Klaipėdą, kur studijavo režisūrą. Tačiau net ir turėdamas savo rankose režisieriaus specialybės diplomą P.Stalionis neatsisakė muzikos: ne vienerius metus kūrė dainas kitiems atlikėjams. Ypač daug jų, beveik pusšimtį, buvęs kaunietis sukūrė dainininkui Edmundui Kučinskui. Be šio atlikėjo, P.Stalionio dainų žodžiais ir muzika į gerbėjus prabildavo ir tebeprabyla grupės „Dinamika“, „Mango“, Irma Jurgelevičiūtė, Inga Valinskienė, Andrius Rimiškis ir kiti.

Prieš ketverius metus apsisprendęs sugrįžti prie savo paties muzikinės karjeros P.Stalionis išleido du albumus. Naujos dainos, pasak paties muzikanto, atspindi šių dienų aktualijas, pavyzdžiui, emigraciją, patriotizmą – apie tai P.Stalionis dainuoja savo kūriniuose „Lietuvaitės“, „Būna blogiau“ ir kituose.

Artimiausiu metu kompozitorius ir atlikėjas ketina išleisti trečią savo dainų albumą „Publikai pageidaujant“, o prieš Kalėdas – dar vieną.

P.Stalionio kūrybos gerbėjai laukiami šį sekmadienį, spalio 24-ąją, 17 val., restorane-klube „Papa Jazz“.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min