2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2018 01 04

Lietuvis, buvęs policininkas, Anglijoje pagautas įkaušęs – bausmė jam nepatiko

Lietuvis, buvęs policijos pareigūnas, Anglijoje prie vairo sėdo įkaušęs. Arturas Naidenas atrodė šokiruotas, kai Burnley'o magistratų teisme išgirdo, kokia bausmė jam skirta. Mat užuot atsisveikinęs su vairuotojo pažymėjimu, jis mieliau būtų ėmęsis viešųjų darbų. 
Anglijos policija
Anglijos policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip praneša portalas pendletoday.co.uk, 46-erių lietuvį pareigūnai sustabdė naktį 2.40 val. vietos laiku. Vietos policija pastebėjo jį vairuojant netvarkingai ir nuolat nukrypstant į šalį.

Nuo kaltinamojo, kuris automobilyje „Mercedes“ buvo vienas, sklido alkoholio kvapas. Pasiteiravus, ar jis vartojo alkoholio, šis atsakė: „Taip, aš išgėriau penkis alaus“. A.Naidenas pareigūnams teigė, kad manevravo bandydamas išvengti duobės. Alkotesteris parodė 46 mikrogramus (leistina norma yra 35).

Kaltinamasis pareigūnams išgėręs prie vairo įkliuvo gruodžio 17 d. Jam teisės atimtos metams, taip pat skirta bauda – 165 svarai.

Lietuvis turės atlyginti teismo išlaidas – 85 svarus ir 30 svarų sumokėti aukai. A.Naidenas pasakojo, kad jis buvęs policininkas Lietuvoje, ir tvirtino niekuomet anksčiau neturėjęs problemų su teisėsauga.

Kadangi dirba Barnoldsvike, jam esą reikalingas vairuotojo pažymėjimas, kad iki ten važinėtų. „Aš nebuvau girtas. Aš tiesiog apgailestauju“, – pridūrė lietuvis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min